Přejít na výpis diskuzí

Matt Czuchry

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEJ HEREC

    TO JE TEN NEJ HEREC A STEBOU ISSABELO NESOUHLASÍM JE NEJ A NEJ FAKT BOŽÍ KLUK JE NEJ A V GG BYL SENZAČNÍ UPLNĚ HO MILUJU *1*
  • Logan blonďáček

    Nejkrásnější kluk na světě hned jsem si ho zamilovala a skvěle se hodí k Rory!. krásnej páreček z nich je! Je fakt úžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Špatná fotka

    Nechci nic rikat ale jedna z poslednich fotek neni Matt ale Chad Michael Murray...dokonce je i v rohu fotky napsano Chad!!! a kazdej vypada uplne jinak nechapu kdo to tam mohl dat *7* *7*
  • hezoun

    Je fakt k nakousnutí je úžasnej. Na těch fotkách tady je sexy prostě kus chlapa. *8*
  • kisby

    Matt

    Senzační Herec.... má nadání *1* ...na 31 teda vůbec vůbec nevypadá...možná proto mu to furt sekne...a doufám že jim to s Rory vyjde! *3* *3* *3* *3*
    • slipknotacka.de

      Re: Matt

      Souhlasím s tebou...Ae myslím,že tě nepotěším..v 7.řadě ji požádá o ruku a ona ho odmítne *9*
  • I love Logan!

    Logan je krásnej, v GG - Gilmore Girls mu to vážně sluší. Zpočátku mi k němu neseděl zrovna ten hlas, který ho dabuje ale už jsem si zvykla a změnila názor. *4* Je prostě užasnej! *14* *14* *14*
  • loganek

    No je fakt uplněěěěě prostěěě *14* *14* ...teda jako malinko starší *15* ..ale brouk prostě *1* *14*
  • MATT

    Je fakkt k sežrání!!!!!MUCK *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • Matt

    Je naprosto krásnej,sladkej...nejvíc mu to sluší gilmorkách a s alexis tvoří krásnej seriálovej pár.....Je úžasnej ale trochu starej...... *1* *1*
  • I love Matt Czuchry

    Hi lidi takže JÁ VÁŽNĚ MILUJU MATTA CZUCHRY jako kdyš sem ho viděla poprvé tak sem se do něj hned zabouchla to je jako na 100%LOVE ON ONE LOOK!!! strašně moc moc moc ... ho MILUJU!!! je to prostě LÁSKA MÉHO ŽIVOTA!!!Heej!!!nikdo ho nemůže MILOVAT víc nž tady JÁ ja bych pro něj skočila klydně i z Sanfranciského mostu VÁŽNĚ pro něj udělám cokoli a rozhodla jsem se že až dodělám základku pojedu do USA ...(NO COMENT)a VŮBEC mi nezáleží na věku PROSTĚ HO MILUJU A KONEC!!! *14* *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit