Přejít na výpis diskuzí

Matt Pokora

OSOBNOST 16.4.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha,

    tak on používá asi příjmení po matce,já myslel,že je to Čech a on,Polák
  • ahojte

    ma Matt Pokora aj nejakej ten email jak se snim spojit nebo mu napsat??
  • sabcas

    matt

    Ahoj lidi ja si myslim ze matt je fakt BESTOVEJ zpěvák hlavně jak nazpíval tu písnicku she's dangerou spolecne s Timbalandem tak se mejte paaaaaa
  • lula-lula

    Re: ♥I LOVE MATT♥

    *4* *14* úplně s tebou souhlasím! *14* *4* *14*
  • shagy007

    ♥I LOVE MATT♥

    matt je můj asi nejoblíbenější zpěvák,je upe božíí někdy si řikam jestli je to vůbec člověk XD protože je upe jako bůh:D *14* *14* .Prostě dokonalost sama♥♥
  • lula-lula

    Re: Re: Matinek! *KISSED*

    Ahojky! Těšímě že se ti líbí Mattinek *1* , o těch písníčkách bych se rači domluvila přez email. Už jsme ti jeden poslala ..... Lucie *4*
  • Re: Matinek! *KISSED*

    Ahojky, koukam, ze mas rad taky Mtta. Ja ho taky zboznuji. Hlavne pisnicku She is dangerous....Prosim te, schanim od nej cd ale nejak se mi ho nedari sehnat. Bylo by mozna, kdyby jsi mi ho na dobirku poslal?? Vylohy bych zaplatila. Doky za info nebo mi dej vedet kde bych mohla sehat. Pa Renca *8*
  • lula-lula

    Matinek! *KISSED*

    Matt je ten NEJ NEJ NEJ zpěvák co existuje. Nejen to že je božííí*14* ! má nádherňoučký písničky, je klááásňoulinkej, má super styl oblíkání, dokonalou postavičku - krásně vypracovanou! ale i nádherně tancuje a díky němu sem poznala jednu super holčinu! Zkrátka Matinek je SUPER! *14**3**14**3**14**3* *MUCK*
  • Matty Pokora

    MAttinek je suprovej jak zpěvák tag i jako chlap.. je to pstě lofnik *14* *1* *15*
  • pisničky

    ahojky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaky stránky kde bych našla pisničky od Matta... pls, pls kdyžtak mi pisněte na mail na.le@centrum.cz předem dík
  • Re: Re: MP3

    nunanek6@seznam.cz tak mi je pošli na tuhle adresu
  • matt pokora

    ahojky,nemáte někdo prosím písničku od m.pokora show bizz?můžete mi jí prosím poslat na email ana.maria@seznam.cz?moc,moc děkuji.
  • Re: MP3

    poslu ti jeho pisnicky na mail....posli mail
  • MP3

    Máte nějakou stránku kde bych našla hodně písniček od matta
  • Matt

    matt je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit