Přejít na výpis diskuzí

Matt Prokop

OSOBNOST 27.7.2008 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conceited.bitch

    DoKoNaLoSt!

    TwE UpA DoKoNaLEj jE PsTě nEjFíC On!!!kAm sE Na nĚj hRaBe zAc!!!! ♥
  • na kolena

    bože..ted sem přišla z kina..ouč ten je náádhernej..na mazlení. Jsem z něj byla hotová už na začátku filmu xD
  • je k sežrání

    ten kluk je dokonalej poprví jsem ho videla v HSM3 a byla jsem z něj paf *14*
  • tetoos

    love

    _YuJíK ThEn je nÁdHeRnEj mÁm cElEj pOkOjÍk pOlEpEnEj jEhO FoTkAmI A PlKáTaMi jEžIš uPe hO NeJvÍ ŽeRu mIlUju tHe lÁsEnKo mAtTy... *14* *14* *1* *14*
  • Matt

    omg co je to za hnis ??!!
  • princess_nini

    Nikdo na nšj nemá-->

    On-->ten nejdokonalejší-->on ten nejkrásnější-->on ten nejsladší-->na něj nikdo nemá--ani nakej Zac prostě jedinej on si zaslouží obdiv-->zbožnuju ho !1323! *14* *14* *14* *14* tenc kdo o něm píše že je hnusnej-->by se mněl první podívat do zrcadla(i když je pravda že každej má jinej vkus) *8*
    • Re: Nikdo na nšj nemá-->

      souhlasím S Tebou,Na Něj Nikdo Něemáá..Milujůů Hoo*14* *14* *14*,,Nejlepšíííí a nejdokonalejjŠííí
  • rebelkacz

    je krásný

    je krásný *4* *3*
  • kajuska4

    matt

    matt je nadheraaaaaaaaaa *14*
  • blonde

    Je to pravda..

    Jo to jsem taky cetlam myslim ze to bylo v bravíčku..Ale to mě jako děsně nasrali!..Ale vyhazujou všechny nováčky takže i tu Jemmu a Justinu.. *9* ,,Matt takovej miláček muj aoni ho vyhodej...to snad neni pravda:(,a tak sem se tesila na 4 díl.ptze tam mel hrat hlavni roli:(,tak toho uz se asi nedockam nu *9* *9*
    • ashley.sharpay

      Re: Je to pravda..

      No nediv se mě to taky doooooooost naštvalo,jo a bylo v bravíčku!!! To jsou fakt hajzlové chudák Matt!!!
  • kajuska4

    juj

    krasnej *14* *14*
    • pyoko

      Re: juj

      přesně tak!strašně velkej fešák *14* *14* ZHE?? úplnej bonbonek *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit