Přejít na výpis diskuzí

Matthew Lillard

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simika

    Lalala

    heeej tyk ty máš narodky?? Všetko najlepšie!:DD.. Neprečítaš si to, ale aj tak:DD *3*
  • mija6994

    taky přejíí

    Všecko neljepšííííííí *4* stejně si to nepřečte,ale to je jedno :D *15*
  • pussynka

    Narozeniny xD

    Wšechnooo nejlepšííííí *1* *1* *1* *3* *3*
  • 6 vražd

    Jsem slepá nebo v jeho filmografii nemáte 6 vražd stačí maminko?
    • mija6994

      Re: 6 vražd

      hm....taky nechápu ten týpek hrál tak asi v 50-ti filmech a je jich tam zapsanejch jenom málo těch filmů *10* nwm no...správce je fakt p*ča *16*
  • mija6994

    bože

    Hej kdo se o něho tady stará tím myslím kdo mu upravuje filmografii----jako on hrál kolem 50-ti filmů a tam jich je napsaných jenom 18 nebo kolik to se nehodí!!!!! *10*
  • janabaresova

    Janík

    Jo Matthew je dobrej herec *1*
  • mija6994

    !!!

    Hej lidi vy se tady o něho vůbec nestaráte *13* má tady hrozný fotky dejte mu sem nějaký sexy! *5*
    • Re: !!!

      Sexy fotky? Tak to se Ti děvenko asi nesplní, poněvadž by nejdříve musel být sexy od přírody, ale jak vidíš, tak Bůh mu moc krásy nenadělil...
      • Re: Re: !!!

        Ty karolíno Kaiserová....si fakt kráva neznáš ho a nedáváš tady na něho laskavě se sklidni!
      • mija6994

        Re: Re: !!!

        ale hubu drž!
        Ty o něm asi moc nevíš co?!
        Vandračko když se ti něco nezdá tak sem rači nelez!
  • Můj názor na Matthewa

    Hej on je uplně boží *14* nejlepší je ve filmu vřískot *14* pač tam je mu tak 20 a tet 38 *9* hej ale fakt ten horror doporučuju protože je supeeer *14* Matthew je nejlepšííí!!! *4* *14* *14*
    • Re: Můj názor na Matthewa

      no je mu tam sice 26 ale to newa stejně je tam nejhezčí *4* *3*
  • x)

    Hey on je prostě úžasný.. x)) *14*
  • Matthew

    No holky přidávám se k vám...viděla jsem jeden horor kde je upe užasnej hned bych ho sežrala bych ho hned....no je kláááásnej..miluju ho moc..a popravdě si myslím že mu ty dlouhý vlasy nesluší spíš ty kratší *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit