Přejít na výpis diskuzí

Matthias Schweighöfer

OSOBNOST 1.1.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu to že lidé nemají furt nic lepšího na práci než shazovat ty, kterým se podařilo v životě něco dokázat... Herec je to nadaný a to mu nikdo nemůže vzít ani těch pár závistivých zoufalců, co se najdou vždycky. Je to fakt smutný ...
  • Krom toho že ma neuvěřitelné charisma je navíc chytrý, inteligentní a co jsem mohla osobně i poznat je velice příjemný. Rada bych viděla foto těch, kteří by z něj šli ,,grcat,, ;-)
  • fuuj

    oNJE HNUSNY A JESTE K TOMU STARY
    • jednou budeš ještě staršíííííííííííííí to je život :D
    • koukni se na sebe pitomče je pěknej :** *10* *10* *16* *16* *14* *14*
  • grcat budu ja;

    je to ten nejskaredejsi chlop na celem sve at uz se v televizi neukazuje a porad nas na obloze sleduje je to blondata kurva a fterka
  • gossip

    Je to velký talent!

    O tomhle mladém herci ještě hodně uslyšíme! Má v sobě totiž "TO" co ho jednou s věkem a zkušenostmi učiní jedním z velkých německých herců!!!
  • zdes nejvetsi

    kdyz jsem videla poprve jeho posraty xycht tak jsem sla blinkat .je to strasne moc zdesny chlap a bydli v oklahome *9*
  • aluska33

    Kocourek

    Je to opravdu veliký talent,rudý baron je ok!!Uvidíme co se s tohoto moc hezkého herce vyklube!!!!!!!!!!!!!!Snad bude točit další filmečky. *3*
  • Sexy němec

    Vážně moc hezkej týpek...hraje jen v pár filmech,ale Rudý Baron je tutovka.Je tam tak hezkej, zkrátka k nakousnotí... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit