Přejít na výpis diskuzí

Mauricio Ochmann

OSOBNOST 23.9.2011 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uplně s tebou souhlasím, jsem faaninka telenovel a tel Marina sem začala sledov at a moc se mi líbí hlavně Mauricio Ochmann a i herečka co hraje Marinu.Sem moc ráda že si ji mužu stahnout z ulož to abych jí viděla celou.Děkuji tomu kdo jí dává na ulož to.Mauricio je krásnej chlap a taky sem se na you tube dozvěděla že bude nahrazen jinym hercem a je to škoda mě se taky nelíbí a k Marině se nehodí mohli vybrat někoho krasného z pronikavyma očima jako je Mauricio je to krasavec, četla sem že z tou samou herečkou co hraje Marinu hraje v telenovele EL CLON chtěla bych ji vidět, Marina je super telenovela a ze vším s tebou souhlasím
  • Poprvé jsem ho viděla v seriálu Marina, který teď začal běžet na Prima Love a hned mě dostal. Je to nádherný chlap a ten jeho pohled, ty oči....něco v nich je, něco díky čemuž se od nich nedá odtrhnout. Snažila jsem se pátrat na internetu a najít o té telenovele víc, ale skoro nic jsem nenašla. Dívala jsem se na youtube na videa a našla v podání Ricarda Alarcona jiného herce. Bylo mi to divné, ale nakonec jsem u jednoho videa našla text, kde psali něco v tom smyslu, že představitel Ricarda Alarcona Mauricio Ochmann bude muset s telenovelou Marina skončit ze zdravotních důvodů a bude nahrazen jiným hercem. No byla jsem zdrcená. Nedovedu si představit v roli Ricarda nikoho jiného než Mauricia. A ten herec, co bude hrát místo něj je dost hnusný. Achjo...to je napytel. :( Vím, že některým bude to, co tu píšu připadat směšné nebo si budou myslet, že jsem blbá puberťačka(což nejsem), ale je mi to jedno. A za ty, co semnou budou souhlasit budu jen ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit