Přejít na výpis diskuzí

Max Riemelt

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 99.christina

    MAX RIEMELT

    Je upě SQĚLÉÉÉJ HEREC a taky mocinky moc KRÁSNÉJ , viděla jsem všechny jeho filmy , je prostě jedním slovem BOŽÍÍÍ ... *14*
  • gabinka022

    Prostě Max :)

    Maxe jsem začala obdivovat už asi před 7 lety, kdy jsem s ním poprvé viděla film Der Bär ist los (Hurá na medvěda)..tam mě okouzlil svýma nádhernýma očima a bezva vlasama :) a pak samozřejmě jako roztomilej Flin v Holky to chtěj taky 1,2...chci jen říct, že je to úplně normální a obyčejnej skvělěj kluk. Měla jsem tu možnost poznat to na vlastní kůži, když jsem si s ním přes rok psala maily...Maxe mám fakt moc ráda, kéž by takovejch bylo víc.
    • Re: Prostě Max :)

      Ty a mas jeste jeho mail? Nechces mi ho poslat?Taky bych si s nim rada popovidala *4*
    • ziuska

      Re: Prostě Max :)

      Jestli sis s ním psala tak ze mně bude jednou papež *15*
      • gabinka022

        Re: Re: Prostě Max :)

        Neřikej?? Toho se ale snad díkybohu nikdy nedožiju...Nevim, co je na tom divnýho, že jsme si psali. Tenkrát u nás nebyl ještě moc známej a moc Češek o něm nevědělo a pokud jo, tak třeba jen to, že hrál v Holky to chtěj taky, ale sotva znaly jeho jméno. Když v guestbooku viděl vzkaz od holky z ČR, zaujalo ho to a napsal mi. A naše dopisování trvalo zhruba rok. Samozřejmě mi nevyznával lásku, ale psal o historkách z natáčení apod. Je to normální kluk, žádná hollywoodská hvězda, prostě jsem měla jen to štěstí, že jsem byla jedna z prvních Češek, který se mu ozvaly (a ne stylem "ooo já tě tak miluju, ty seš tak krásnej", jak to vetšina dělá..) a on zareagoval...Btw. dodnes mám ty maily schovaný *4* Takže, nevim jestli z tebe fakt někdy bude papež, ale mně už ty jeho mailíky nikdy nikdo nevezme *3* měj se *3*
        • Re: Re: Re: Prostě Max :)

          Tak to máš opravdu štěstí, takové štěstí já asi nikdy mít nebudu, já když si totiž všimnu nějakého herce a připadá mi neznámý, zjistím, žo je neznámý pouze pro mě...
          • gabinka022

            Re: Re: Re: Re: Prostě Max :)

            To se mi dost často taky stává, ale u Maxe to bylo naštěstí jinak :)
            • gabinka022

              Re: Re: Re: Re: Re: Prostě Max :)

              Zkusit to můžeš, ale je pravda, že si myslim, že už asi neodepisuje všem. Dneska je určitě víc zaneprázdněněj než dřív a hlavně mnohem víc profláknutej, takže mu asi chodí i víc mailů a vzkazů atd. My jsme si tenkrát psali v angličtině a bylo to fakt moc fajn. Když jsem poprvé uviděla, že mi od něj přišel mail, myslela jsem, že mě klepne:) Psali jsme si o tom, jak tady v Čechách na Šumavě natáčeli Hurá na medvěda a řikal, že se mu ČR strašně moc líbila..A taky psal, že se necítí jako žádná hvězda, což mi přijde, že je pravda, nemá žádný hvězdný manýry a tak. Jo a ještě jeden drb..v tý době frčel film Holky to chtěj taky 1 a já se ho ptala na Inken, tu hlavní blonďatou herečku a on mi psal, že je fakt moc hezká, ale dost nafoukaná a že si s ní ani neměl co říct.Což mě docela překvapilo. No je to zlatíčko.. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Prostě Max :)

              Hele, to si měla ale opravdu štěstí! *9* To bych se roztrhala kdybych si s nim mohla psát! No ale teď už asi nikomu neodpovídá... Ale na ty zprávy mám stejnak pocit, že odpovídaj ty jeho "přicmrndávači"! *1* No ale jako na jeho stránkách jsou hodně luxusní fotky! Kdybych mu mohla napsat, psala bych! Ale jako asi mi to nevyjde... *9* No každopádně pokud mluvíš pravdu, tak se nebudu tajit tim, že ti závidim! *1* Mějte se tu a klidně odepiště! Nebudu se zlobit! *4*
  • Klááááááááásný

    Je to ten nejsladší kluk pod slunce už dlouho ho miluju *14* 4ever I Love you Max *14* *14* *14*
  • i love him

    nj je uzasny *14* nadhernyyyyy *14* *14*
  • maxik

    ja som vydela holky to chtej taky ale tam som si ho ani nevšimla ale ked som si pozrela napolu tak som sa donho upulne zamilovala je to super herec a je ešté krajši než vin diesel
    • Re: maxik

      natürlich, Napola byl nádherný film. ale Christoph byl taky sehr wunderbar:)
  • ...Bomba...

    ....Nic moc jsem o něm nevěděla.Samozřejmě ,že bych ho poznala ve filmech,ale stěží bych si zapamatovala jeho jméno.Ale dneska jsem se koukla na Holky to chtěj taky 2.Je tam naprosto krásný.... Až mi to vyrazilo dech.... Takový chlapi jako on s moc nevidí.On je krásný takovou tou svou...lidskoští nebo jak se to říká.A ta role v tom filmu mu naprosto dokonale sedí..!Hrát takové slaďoučké postavy ... Ou! Takže je to fakt krásný herec tečka..! :) *14*
  • wow

    ted uz je nic moc ale kdyz byl mladej...........treba ve filmu holky to chtej taky nabo hurra na medveda tam je uplnek sežranííí:-* *14* *14* *9*
    • 99.christina

      Re: wow

      Ty KÁRVO BLBÁ , kurwa on ej hezkéj pořád , se podívej an sebe ty jebakový KOLÁČI!!!
      • gabinka022

        Re: Re: wow

        Takovejhle projev svědčí jenom o tvojí dost nízký inteligenci..anebo o tom, že jsi ještě malá pubertální holka. Což tě potom trochu omlouvá. Tohle je fórum, kde může každej vyjádřit svůj názor, takže nás laskavě těch sprostejch výlevů ušetři.
  • Wow

    je k nakousnutí *14* a to úžasný tělo *14* mňam mno *4* *14*
  • Achjo

    achboze on je naprosto uzasnej *14* takovy krasni kluci by se meli zakazat *8*
  • Max

    Holky tohle je ten nejhezčí kluk na světě takovýho mít doma tak si pískam.Je to super herec ve dvojce holky to chtěj taky byl neodolatelnej. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit