Přejít na výpis diskuzí

Adam Soptík

OSOBNOST 28.5.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rest je člověk s neuvěřitelným potenciálem pro rap a pohodu.
  • Ahoj, nemáte na Resta kontakt? Dík
  • 1986 ale den a měsíc nevím :)
  • ve 12 pálit to si žijete děcka :D
  • rekl ten pravej a ma in s ypsilonem :D
  • Čau všichni je mi sice 12 ale Rest je můj Favorit už od 10 let!Miluju jeho Freestyle a moje nejoblíbenější albíčko je s Fattem který je můj velký skladatel.... Znám i tak sprosté písničky od Hugo toxxe já ho teda sice poslouchám ale díky textu si to u mě pos.a. *16* jelikož mě připadá jako "podsvětí rapu"... Každopádně mám ročníkovou práci z hudebky a budu psát oněm protože JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ FREESTILISTA... DOKUD BUDE ŽÍT ON BUDE JEHO HUDBA NEJKVALLITNĚJŠÍ *15* *1* Zapálit brko a nohy na stůl :D
  • Markus811:
  • ♫ Rest ♫ *4* Jojoo na pohodu týýpek, prostě obyčejnej a má dobrý texty.
    Jeho hudba mě dost baví a te hlavní..nezáleží na tom jak ten rapper vypadá,kolik vydělává,kdo o něm píše! hlavní je aby nás ta hudba bavila ne? *3* A Rest to umí naladit na tu správnou vlnu...*peace*--*brko a pivo** *1*
  • Nevim proč srovnáváte Rytmuse s Restem, každej z nich je založen na něčem jiném a navíc Rytmus získává reputaci z vašich pomluv a zbytečnejch komentářů držte se! :D
  • Rest

    kdybych měla porovnávat resta s rytmusem tak by 100% vyhrál rest,protože on neni namyšlenej debil jako rytmus,a nedivim se že ho nebaví marpo, když je marpo čůrák,kterej zpívá jenom o tom jak je dokonalej!,toť vše!
  • Respekt

    Rest, ty jeho texty, pravdiví. Vždycky když ho poslouchám tak se zamyslím nebo se zasměji. Si prostě nejlepši respekt tobě.
  • Rest

    Nejlepší!
    Normálně Hip Hop neposlouchám, ale Resta s Fattem přímo žeru! Ty jejich texty! Kam se na ně kurva hrabe Rytmus..;)
  • errrhmm

    hihop je sice FRÝÝ, kúúl a yn, ale i tak by to chtělo dodržet pár pravidel pravopisu. jinak thxs
  • Začátky rapu

    Kdy se prosim Vás narodil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit