Přejít na výpis diskuzí

Melanie C

OSOBNOST31.12.2006 1:58
11 příspěvků

Melanie Jayne Chisholm je anglická zpěvačka, skladatelka a podnikatelka, světově známá z působení v dívčí skupině Spice Girls, kde měla přezdívku Sporty Spice. Během své sólové hudební kariéry používá přezdívku Melanie C. Dosud vyprodukovala čtyři studiová alba. Byla nominována na BRIT a ECHO Awards, koncem roku 2000 pak figurovala na prvním místě hitparády Billboard Dance Chart ve Spojených státech.Je dosud nejúspěšnější britskou spoluautorkou největšího počtu singlů, které se umístily na prvním místě ve Spojeném království. V celkovém pořadí ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo to zpívá v češtině? :) first day of my life?
  • johnan

všechno nejlepšíí!!

*14* *14* miluju Sporty spice *14* přeju všechno nejlepší k dnešním narozeninám *4*
  • tarik

ALBA

TAK UŽ MÁM VŠE CO SE DÁ...
    MÁM I KONCERT,NA DVD ..TAK KDYBY NĚCO.... *3* *3*
  • tarik

Fun club Anglie

Přidávám adresu do Fun clubu v Angilii.Kde si můžete poslechout všechny písníčky se všech alb...
    http://www.melaniec.net/
    M ožno registovat....tak dotoho.... *3* *3* *8* *8*
  • tarik

CD..

Má někdo tady celou její diskografii?Pokud ano dejte na fora.....prosím .
    Mám zatím 1ks jejího CD a pokud máte zájem rád pošlu adresu na forum.... *1*
  • _

Má krasný hlas,talent,je pěkná,její písničky jsou super. A je pravda,že je malo v časopisech,ale taki asi proto,že není samý průšvih,jako nynější hvězdičky.. je super!!! *14*
    • tarik

Re: _

Máš pravdu je to super kočka a moje láska..... *14* *14* *14*
  • The moment you believe

S českýma titulkama *3*

http://www.youtube.com/watch?v= UdVybpvdrnM
  • Mimco

Blahopreju k narozeni potomka, snad ho brzo ukazes, jinac jses skvela zpevacka.
  • Melanie C

Je super!!! Jen by mohla bejt víc v novinách a šasopisech. Aby byla vidět!!! *14* *14* *14*
  • je to skvela zpevacka a ta pisen First Day Of My Life je fakt bozi!!!suuupeeeeer!!!! *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit