Přejít na výpis diskuzí

Melanie Martinez

OSOBNOST 3.7.2016 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko naj queen Melanie
  • Všetko naj queen Melanie
  • Melanie som si vybrala ako tému na svoj referát, pretože písať o jej živote a štílu je super. Ked som ten referát písala bola som normálne celá happy že ho môžem písať práve o nej <3.
    Najlepšie bolo že nám počas referátu dovolili počúvať od naších vybratých spevákoch ich piesne . Takže som sa do toho veľmi silno vžila . *14*
  • Melanie je skvělá zpěvačka. Má překrásný hlas i vkus. Strašně se mi líbí její odlišnost, která není extrémně přehnaná. Její písně jsou opravdu úžasné, ať už jde o rozmanitou hudbu (výborné nástroje) nebo o text, který mě osobně uchvátil. Vážně pohled dítěte na tuto špatnou část společnosti je skvělí nápad. Taky byl super nápad, napsat celé album o jedné dívce - Cry Baby. Vážně šokující nápady, kdyby někdo takový existoval... :D Videoklipy má opravdu promyšlené a líbí se mi, že si je sama i režíruje. Skvěle zvládá i tu roli dítěte a myslím, že i roli v Pity Party by spoustu lidí nezvládlo, tak jako ona. Mně osobně se strašně líbí text písně Mad Hatter, protože mám ráda Alice in Wonderland, pak určitě Mrs. Potato Head, nad kterým by se mělo opravdu zamyslet. A Pacify Her! :D Dále jsou tu série přímo navazujících Dollhouse (skvělí text, vystihuje to přesně) s Sippy Cup, Pity Party s Tag, You're It + Milk And Cookies a nakonec samozřejmě Soup + Training Wheel. Ale je pravda, že hlavní píseň - Cry Baby, mě nenadchla tolik jako spoustu dalších. A taky zazpívala Toxic lépe než Britney Spears. :D
  • Melanie je celkem hezká, ale přehání to s makeupem. Nechapu, jak muze chodit tak zmalovana, to akorat skodi pleti.
    • Totiz ja jen konstatuju, co se mi na ni nelibi...ale každý mame svy mouchy.
      Jinak si myslim, ze je to skvělá zpěvačka, její originalita mě dostává.
  • No a vidíš, dotáhla to dál než ty. Měsíčně vydělá tolik, kolik ty za celý rok ;)
  • Dospělá holka co si hraje na dítě (y)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit