Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ily93

    It´s complicated

    Po shlédnutí toho filmu se o Meryl nedá pochybovat (ostatně to už od začátku její kariéry):D úžasný herecký výkon, její smích, gesta, výrazy prostě nááádhera. A pokud budete v kině s trochu staršími lidmi tak se smějete od začátku až do konce i při tom, když Meryl zvrací nebo kouří trávu (víc radši neprozradím) :D *1*
    • iviiik

      Re: It´s complicated

      joooo to blití do šuplíku bylo goodné :))
      • sandy.velson

        Re: Re: It´s complicated

        Hej já na to jdu až za týden :(
  • ily93

    Meryl

    To všechno ona je :D
    - amazing
    - wonderful
    - sublime
    - copacetic
    - nailing
    - mighty
    - prodigious
    - breathtaking
    - bewildering
    - bang on
    - far-out
    - crashing
    - portentous
    - terrific
    - sensational
    - royal
    - cool
    - lovely
    - fab
    - immense
    - marvelous
    - great
    - gorgeous
    - cracking
    - stunning
    • sandy.velson

      Re: Meryl

      yeaaaah♥
  • iviiik

    BAFTA

    btw, Meryl má nominaci na hlavní herečku za J&J
    • ily93

      Re: BAFTA

      tak to je krása, moooc gratuluji :D
  • caokyspeed

    JO?

    Uz je davno zima a o příjezdu Meryl se vůbec nemluví... nevite někdo bližší informace :D
    • caokyspeed

      Re: JO?

      řikalo se to nekecam přečtěte si starší příspěvky *3*
      • iviiik

        Re: Re: JO?

        myslíš to, jak někdo vypustil "kdy teda přijede na tu premiéru"? To přece někdo nepochopil, že na premiéry se jezdí do měst jako je Londýn, Paříž, L.A. atd...
        Jinak tady myslim nikdo nic nepsal... Ale kdyby jo, a byl by k tomu nějakej zdroj, tak to si teda ráda přečtu *1*
      • katjenka66

        Re: Re: JO?

        jak moc starší???
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: JO?

          No o hodne starší... řikalose ze prijede do karlovejch varu a ja tak byla o letních prázdninach a uz tam dělaly zimní výzdobu:D
    • katjenka66

      Re: JO?

      Co? to si děláš jenom srandu ne?! nebo to myslíš vážně??? ona má přijet???
      • vabank000

        Re: Re: JO?

        taky to o tom nic nevím.... (????)
  • katjenka66

    Best person in the world

    Meryl je fakt ten nej clovek na celym svete... Cim dal, tim vic u ni obdivuju, jak se chova, mohla by byt namyslena povrchni a pysna, ale ona je mila, hodna, zalezi ji na rodine a hlavne se chova proste jako clovek a ne jako nejaka namyslena k****... Je to pani Herecka s velkym H a dama s velkym D... Toho tretiho oskara proste dostat musi!!!
    • vabank000

      Re: Best person in the world

      naprostý souhlas.....je to "rekordmanka"
      • caokyspeed

        Re: Re: Best person in the world

        jj *14*
  • vabank000

    itsc

    tak co?už jste ten film viděly,já téměř...je to mazec,ale ve čt na to jdu ještě do kina *14*
    • ily93

      Re: itsc

      v pátek až bohužel, ale je to už zítra *1*
      • caokyspeed

        Re: Re: itsc

        ja taky nakonec az v patek :D nahoda :D
        • vabank000

          Re: Re: Re: itsc

          tak už jsem to viděla v cinema....nahota nabyla:-!
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: itsc

            To myslíš ty holý ramena jo? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: itsc

              Je hezká no, tak proč ten blicí smajlík k tý nahotě?
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: itsc

              však proč ne,hezká je na to dost,ne?
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: itsc

              tak to sem rada! Meryl všechno přehání:D prej Erotický scénky budu točit sama...:D *15*
    • caokyspeed

      Re: itsc

      ja du taky uz ve čt:D
    • katjenka66

      Re: itsc

      ja to uvidim az v nedeli *9*
  • sandy.velson

    kiss

    LOL, Meryl a Sandra :D Všichni psali, že to byl francek, ale přitom to byla jenom pusa :) Bilváry všechno moc zveličujou :)
    • caokyspeed

      Re: kiss

      tj *9* *3*
      • Re: Re: kiss

        hey a kde se na ty fotky muzu cumnout??
    • vabank000

      Re: kiss

      tjn,ale fotky z toho jsou skvělý...funguje vám ten odkaz na stažení?
    • iviiik

      Re: kiss

      tjn, ale docela slušně po ní lezla :D
  • iviiik

    It's Complicated

    http://thepiratebay.org/torrent/526 8500/Its.Complicated.2009.DVDSCR.XV iD-M00DY_no_rar

    odkaz na stažení It's Complicated, pokud ho ještě nemáte a sem jsem dala titulky, které na to perfektně sedí :)

    http://iviiik04.webovastranka .cz/file/2548/6264_It_s_Complicated _-_titulky.srt
    • iviiik

      Re: It's Complicated

      jestli by vám ty titulky nešly stáhnout, tak je můžu poslat mailem. nejsem si jistá, jestli na weobvastranka.cz nemusíte bejt přihlášený...
  • katjenka66

    Golden globes

    Tak co lidi, kdo se budete koukat na predavani zlatych globu? Ja bohuzel nemuzu, ale urcite budu hned rano zjistovat situaci... Verim, ze letos Meryl svou nominaci promeni a ja budu zejtra nejstastnejsi clovek na svete!!! A co vy?
    • Re: Golden globes

      Tak co jak dopadla Meryl???
      • iviiik

        Re: Re: Golden globes

        viz o 2 příspěvky výše :)
    • Re: Golden globes

      A na jakým to kanále je to předávání?
    • iviiik

      Re: Golden globes

      No já určitě vstanu a budu u toho střídavě spát a dívat se, tak doufám, že nezavřu oči zrovna u hlavních hereckých kategorií *1*
      Loni jsem kouakal na Oscary, ale Glóby budou moje premiéra *5*
      Každopádně moc držim palce a určitě aspoň něco vyjde a nee jako loni, kdy jí to všechno sebrala Kate *15*
      • katjenka66

        Re: Re: Golden globes

        A nevíš prosim tě, jestli to pak nebude třeba někde na netu ke zhlídnutí? My totiž za prvý nemáme HBO a za druhý by mě rodiče nenechali se koukat... :-(
        • iviiik

          Re: Re: Re: Golden globes

          tak jsem se nakonec nedívala, páč k tomu nebyl českej komentář a soustředit se ve 2 v noci, to na mě bylo nějak moc :D
          Na netu nevim,, možná nějaký videa na youtube.

          Ale mám dobrou zprávu, pokud jste to ještě nečetli. Letos to konečně vyšlo! Díky filmu Julie&Julia *14*
          • ily93

            Re: Re: Re: Re: Golden globes

            Tak to je moooooc krásný, Meryl si to za letošní prácí opravdu zasloužila (samozřejmě je skvělá vždy :D) zrovna na to koukám na simplystreet.com a co dodat, no je prostě nejlepčíííí
  • ily93

    těšíte se??

    tak co, jak se těšíte na It´s copmlicated?? no podle traileru to vypadá mooooc dobře, tak jsem zvědavá *1*
    • iviiik

      Re: těšíte se??

      já se na to do kina zas nedostanu určitě, páč se mnou nikdo nebude chtít na Meryl *9*
      • sandy.velson

        Re: Re: těšíte se??

        Já bych na to šla i sama :D Nenechala bych si Meryl za nic ujít ;)
        • iviiik

          Re: Re: Re: těšíte se??

          no to já kdybych bydlela v nějakým Hradci třeba, tak na to jdu taky sama, ale já jsem z malýho města,, to by na mě koukali s otevřenou pusou :D
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: těšíte se??

            NJ, koukám, že ty jseš z Ostravy (jestli je to pravda *1* ) tak tobě může bejt jedno, jestli jdeš do kina sama, ale v našem městě chodí do kina 20 lidí, takže jako moc se mi neche přdávat se k tý skupince padesátníků :)

            Já teda čekám na titulky až budou no.. koukat se na to v angličtině a mít z toho půlku, to se mi moc nechce :)
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

              *1* tak to je taky good *1* Přece jenom v tom našm drogovým doupěti sama chodit nebudu :D ještě mě někdo zatáhne do křoví a co pak.. To mi nějaká |Meryl asi nepomůže :)
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

              Nejsem z Ostravy, jsem z malého městečka kousek od ostravy XD máme tam kino hvězda a nechodí tam ani těch 20 lidí XD
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: těšíte se??

            no,já už to viděla...je do super *3* *14*
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

              prý nějaká. Žádná nějaká, ale Velká Meryl XD
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

              na titulky je podle mě jetě brzo, ale už jsem zapsala požadavek,, takže už by to mělo bejt v povědomí :D

              já teda veškerý torrenty stahuju z http://thepiratebay.org/.. stahuje tam podle mě i docela dost lidí
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

              já sem taky byla,ale nemám k tomu titulky.musíš si ale stáhnou torrnet,a pak si na google.com zadat to vyhledávače it's complicated free torrent a to ti tam už vyjede
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

              LOL, šak ti může být jedno, esli se na tebe koukají nebo ne. Je to tvoje věc.
              Fakt???? A kdes to stáhla??? Já už se na to třepu XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit