Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katjenka66

    Re: Re: Re: Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    myslela jsem tebe
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    to je snad jedno ne? *1* prostě jestli někdo něco neví *1*
  • sandy.velson

    Re: Re: Meryl arogantní...

    Přesně tak, jen pičoviny...
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    Jako já nebo fifakovaterka????
  • lady-barbara

    Re: Re: Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    Zhe mě taky!! *14* a je to jisty zhe to bude??
  • vabank000

    Re: Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    na Donnu se těším ze všech nejvíc...docela mě zajímá,jestli se ve dvojce provalí,kdo je Sofiin otec:-) *14*
  • lady-barbara

    Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    Super!!!Mooc se těšim!!Hlavně mě zajima ten děj jako o čem to bude *1* A taky se těšim na Donnu!! *3* *14* *14*
  • vabank000

    Re: Meryl arogantní...

    že se tím vůbec zabýváš...je to jen příspěvěk na IMDB,kterej tam napsal nějakej blb,kterej ju nemá rád....
  • katjenka66

    Re: Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    nevíš o tom, že by měla bejt MM2 něco víc??? já mysli, jako že ty víš vždycky o Meryl všechno tak.... *3*
  • leonqa

    Meryl arogantní...

    Četli jste tenhle příspěvek na IMDB, přijde mi to jako otální nesmysl!
    "I swear to god, anytime I see meryl streep in a film nowadays, I almost feel like she's saying to herself "god, look at how great my acting is".
    am I seriously the only person that thinks that?!?!.
    sometimes she overacts so much in a scene, but it doesn't matter because people will say "oh, meryl blew them all off the screen" well yes, of course she did, when she's clearly sticking out like a sore thumb!.

    sorry to rant, because earlier in the career, I think she had the right balance, but now it seems like she's like the oscar winning actress who is incapable of bad acting, which is very far from the truth."
  • vabank000

    Re: Bude Mamma mia! 2

    I'm happpppppy.-....sláva.....joooo,j
  • sandy.velson

    Re: Re: Bude Mamma mia! 2

    MM 4ever!!!!!!!!! *14*
  • iviiik

    Re: Bude Mamma mia! 2

    Tak já se budu neustále modlit za to "skoro"... MM je pro mě super film, ale jeden stačí *7*
  • fifakovaterka

    Bude Mamma mia! 2

    Takže už je to skoro jistý že bude Mamma mia! 2! Máte to tady na blogu www.meryl1.blog.cz jsem ráda že bude! *14* *14* *14* *14* už se nemůžu dočkat Meryl a Pierce a Amandy!!! *14* *14*
  • fifakovaterka

    Řím

    Meryl na tom festivalu vypadala na 30 let. Upa jsem koukala jak ji to tam sluší. A s Donem vypadala naprosto nádherně! *14* *14* *14* *14*
  • caokyspeed

    ..

    Mám radost! Meryl je prostě nej herečka... ale neví te jak přesně se ta cena menuje? *14*
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

    A není to its complicated??? Já se taky těším. Jen doufám, že tam na ten film budu moct jít se streepers, ale v mém blízkém okolí je jen jedna taková, která ale se mnou jít odmítá, pze mě nezná XD
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

    tak uvidime no..uz se moc tesim
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

    ČSFD píše 21.01.2010
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

    já taky....hej,ona je fakt skvělá...už se těším na it's comlitation.....u nás to mám premiru 10.1.2010,že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit