Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: ODVLEČEN

    Jasně solidní mrcha,dobrej název XD já měla chuť ji za tu nespravedlnost odstřelit,ale tato práce by se mi líbila.Hele,co je tomu podobné?Jaká práce???A Barčo: Jasně,že herečka,ale já budo to i to.Ve dne herečka,v noci tajná agentka SIA XD
  • lady-barbara

    Re: Re: ODVLEČEN

    Poc budes Sandy SIA?? *7* ty si chcela byt herecka ne??
  • iviiik

    Re: ODVLEČEN

    jooo, Odvlečen je goodné! Ale Meryl tam mohla dostat vícero prostoru.. Solidní mrcha *5*
  • vabank000

    Re: ODVLEČEN

    já skoukávám marvinův pokoj v originále:-P
    lahoda *14*
  • sandy.velson

    ODVLEČEN

    Před chvílí jsem skoukla odvlečen a už vím,čím budu.Budu tajná agentka SIA,ale pozor,je to TAJNÉ XD *14*
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: Mad & Mary

    no,o to jedno pismenko.... *1*
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Mad & Mary

    ona není Mary Louisa,ale Mary Louise :)
  • vabank000

    Re: Re: Re: Mad & Mary

    jo ahá,já myslela jako Mary Louisa.... *3* tak to nevím,no,jak je na tom Mary
  • sandy.velson

    Re: Re: Mad & Mary

    NN,já nemyslela Mary jako Meryl,ale Mary jako Mary Fischer z filmu ďáblice :) Jinak Mary Streep není rozmazlená XD
  • vabank000

    Re: Mad & Mary

    já jsem viděla smrt jí sluší-je to jeden s mých oblíbených...a řekla bych že Mary není rozmazlená,jen to um skvěle zahrát
  • sandy.velson

    Mad & Mary

    Jestli jste někdo viděl i film Ďáblice i Smrt jí sluší,tak byste mi mohli říct,jaký je rozdíl mezi povahou Mad a Mary.Mi příjdou stejné,ale moje kámoška mi řekla,že nemám nic společného s Mary,ale s Madeline mám dost.Tak bych ráda věděla,jaký je mezi nima rozdíl.Jen Mary se mi zdá víc rozmazlená XD
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Re: J&J

    Adamovská je fajn,příjde mi sympatická :-) A k Meryl sedí,to je pravda :)
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: J&J

    mě se to líbí oboje,i s Adamovskou i s titulkami....ale Meryl je Meryl.... *14*
  • lady-barbara

    Re: Re: Re: Re: Re: J&J

    Me se Adamovska libila uz predtim nez sem znama meryl a ted ji dabuje takze se mi to libi XDD ja kdyz sou tam ty titulky tak to nestiham cist XD
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: J&J

    já mám taky nejraději originály,ale hlas Zlaty Adamovské k Meryl docela sedí...nadabovala 98% jejich filmů....
  • lady-barbara

    Re: Re: Re: Re: Re: m

    Ale obe dve tam vypadai starsi nez normalne!!
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: J&J

    Jo,to je utrpení :-) Já už se na to dabované dívat nebudu,pze ten hlas,co tam Mary měla,tak ten byl fakt žůžo XD strašbě standovní XD
  • iviiik

    Re: Re: J&J

    tyjo, prostě uff *15* Nooo t je mi jasný.. Když vidíš film nejdřív s titulkama a pak dabovanej, je to utrpení...

    Vidělas Vzpomínky na Afriku v originále? Bomba!!! Hudečkovou nemůžu slyšet *1*
  • sandy.velson

    Re: J&J

    Titulky :-) Tím dabováním to zase skazí XD
  • iviiik

    J&J

    Sandy, když už jsi byla na Julii, je to s titulkama nebo je to už dabovaný? Na ČSFD u toho v závorce píšou CZ, tak nevim, jestli to je myšlený CZ titulky nebo jazyk....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit