Přejít na výpis diskuzí

Michael Clarke Duncan

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John Coffe
    Ve filmu Zelená mile se mi libil nejvic *14* *14* bez neho by to bylo o nicem *4* a vubec TAAAK vysokyho chlapa bych chtela aspon 1 v zivote videt *9*
  • ale 197 vysokej clovek by se tezko sklanej ve dverich.dz dvere jsou vysoky 2metrya v zeleny mily se sklani ve dverich docela dost tak kolik meri?a pravda luxusni herec!!
  • Je nejlepší. Miluju ho v zelený míly :-) :-* brečela jsem jak malá holka :-* *14* *14* *14* *14*
  • tomivojtech

    Re: Kulturista?

    Není ani nebyl je takoví od přírody.Takoví chlapi se rodí jednou za 100let kdyby cvičil kulturisté by měly po prdeli s jejíma práškama a jiným hnusem.
  • Neměří tolik

    Neměří 219 cm, ale 197, jinak minulý rok vážil 147 kg. Pokud se podíváte na film Král škorpión, tak je stejně vysokej jako The Rock.
  • cindy53

    :)

    Boží herec...hlavně v Armageddonu... *1* *1* ...jak brečí to je prostě = *15*
  • Neznámý herec

    Dnes jsem zjistil teprve jeho jméno.Znám tohoto herce také z filmu Zelená míle.Slaví dnes 51. narozeniny.Přeji mu vše nejlepší!
  • úžasný herec

    Je to jeden z nejlepších herců které znám a v zelené míli hrál tak skvěle, že se to snad ani nedá popsat. Film může být skvělý sám o sobě, ale když se tam dají ti správní herci - tak by se na to člověk mohl dívat pořád dookola. Myslím si že nejen já jsem u toho potřebovala pořádný balík kapesníků *4* *14*
  • Drsoň

    V zelený míli a v Armagedonu byl fakt dobrej !
  • Re: John Coffee

    souhlasim! cetli ste zelenou mili? je to uplne uzasna knizka *14*
  • Re: Duncan

    150 KG .)
  • Re: Kulturista?

    Hele, on právě, že není moc namakanej z toho, že bych chodil do posilky nebo byl kulturista, jak ty říkáš. To je genetika. On je od přírody takový ten somatotyp, co má široká ramena, široký hrudník a velké množství svalové hmoty. Neříkám, že nikdy neposiloval, ale profesionální kulturista snad nikdy nebyl, pokud je mi známo...
  • moj buduci

    tohto chlapa raz budem mat nad sebou dufam ze skor nez o 20 rokov :) inak je to typek strasne dobre sa s nim keca len keby mal viac casu *4*
  • John Coffee

    Michael? Najlepsi cierny herec, lepsieho uz niet{ani tak skoro nebude}. A zelena mile je genialny film.
  • ve filmu Zelená Míle je fakt k sežrání ! *14*
  • úžasnej !!!
  • Miluju ho v tom filmu Zelená míle je fakt skvělej *14* *14*
  • filmografie

    http://www.csfd.cz/herec.php?337&top=
  • :-*

    Fakt skvely chlap...!!! *5* *3* Jo!!!
  • Kulturista?

    Nevíte někdo zda nebyl v minulosti kulturista?Pokud jo tak nemáte někdo nějaký fotky?Je hrozně namakanej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit