Přejít na výpis diskuzí

Michael Clarke Duncan

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John Coffee

    Michael? Najlepsi cierny herec, lepsieho uz niet{ani tak skoro nebude}. A zelena mile je genialny film.
    • Re: John Coffee

      souhlasim! cetli ste zelenou mili? je to uplne uzasna knizka *14*
  • Jeden z nejnadanejsich hercu co sem kdy videl. Fakt superman.
  • :-*

    Fakt skvely chlap...!!! *5* *3* Jo!!!
  • Kulturista?

    Nevíte někdo zda nebyl v minulosti kulturista?Pokud jo tak nemáte někdo nějaký fotky?Je hrozně namakanej.
    • tomivojtech

      Re: Kulturista?

      Není ani nebyl je takoví od přírody.Takoví chlapi se rodí jednou za 100let kdyby cvičil kulturisté by měly po prdeli s jejíma práškama a jiným hnusem.
      • On cvici tvle *3*
    • Re: Kulturista?

      Hele, on právě, že není moc namakanej z toho, že bych chodil do posilky nebo byl kulturista, jak ty říkáš. To je genetika. On je od přírody takový ten somatotyp, co má široká ramena, široký hrudník a velké množství svalové hmoty. Neříkám, že nikdy neposiloval, ale profesionální kulturista snad nikdy nebyl, pokud je mi známo...
  • filmografie

    http://www.csfd.cz/herec.php?337&top=
  • Miluju ho v tom filmu Zelená míle je fakt skvělej *14* *14*
  • úžasnej !!!
  • ve filmu Zelená Míle je fakt k sežrání ! *14*
  • !!!

    Řekl bych, že má určitě přes 2 metry... a 136 kilo!
  • úžasný herec

    Je to jeden z nejlepších herců které znám a v zelené míli hrál tak skvěle, že se to snad ani nedá popsat. Film může být skvělý sám o sobě, ale když se tam dají ti správní herci - tak by se na to člověk mohl dívat pořád dookola. Myslím si že nejen já jsem u toho potřebovala pořádný balík kapesníků *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit