Přejít na výpis diskuzí

Michael Clarke Duncan

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejlepší. Miluju ho v zelený míly :-) :-* brečela jsem jak malá holka :-* *14* *14* *14* *14*
  • Neměří tolik

    Neměří 219 cm, ale 197, jinak minulý rok vážil 147 kg. Pokud se podíváte na film Král škorpión, tak je stejně vysokej jako The Rock.
  • cindy53

    :)

    Boží herec...hlavně v Armageddonu... *1* *1* ...jak brečí to je prostě = *15*
  • Neznámý herec

    Dnes jsem zjistil teprve jeho jméno.Znám tohoto herce také z filmu Zelená míle.Slaví dnes 51. narozeniny.Přeji mu vše nejlepší!
  • úžasný herec

    Je to jeden z nejlepších herců které znám a v zelené míli hrál tak skvěle, že se to snad ani nedá popsat. Film může být skvělý sám o sobě, ale když se tam dají ti správní herci - tak by se na to člověk mohl dívat pořád dookola. Myslím si že nejen já jsem u toho potřebovala pořádný balík kapesníků *4* *14*
  • Drsoň

    V zelený míli a v Armagedonu byl fakt dobrej !
  • moj buduci

    tohto chlapa raz budem mat nad sebou dufam ze skor nez o 20 rokov :) inak je to typek strasne dobre sa s nim keca len keby mal viac casu *4*
  • John Coffee

    Michael? Najlepsi cierny herec, lepsieho uz niet{ani tak skoro nebude}. A zelena mile je genialny film.
    • Re: John Coffee

      souhlasim! cetli ste zelenou mili? je to uplne uzasna knizka *14*
  • ve filmu Zelená Míle je fakt k sežrání ! *14*
  • úžasnej !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit