Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Um... Děvčata, co kdybyste se zklidnila? Popravdě nechápu, proč se navážíte navzájem do oblíbených skupin. Není snad každého věc, co poslouchá? Jistě, chápu, že internet je dokonalé místo, kde můžete říct svůj názor bez následků, ale takovéhle nenávistné vzkazy jsou 1) směšné a 2) naprosto zbytečné a nesmyslné. Pár faktů o vzniku obou skupin: 1D byli 3. v X Factoru a svou slávu si za tu snahu myslím zaslouží. 5SOS vznikla nezávisle na nich přibližně ve stejném roce. 1D v nich viděli (opodstatněně) potenciál a tak je nechali dělat jim předskokany. Tady tedy vidíme, že obě skupiny šplhají výš díky sobě navzájem, tudíž myslím, že fanoušci by se k sobě neměli chovat špatně. Navíc 1D i 5SOS obě zakládají na jiném stylu hudby a textech, 1D jsou všichni zpěváci, kdežto 5SOS si hrají na nástroje sami. Jak tedy můžete tyto dvě skupiny vůbec porovnávat, nedej Bože vykládat, že se navzájem kopírují? Co se týče mě, jsem dlouhodobá fanynka obou skupin a nad přítomnými komentáři můžu jen kroutit hlavou. Všichni kluci jsou skvělí a mají nás rádi, to vám nestačí? Přestaňte si házet klacky pod nohy a konečně si uvědomte, že právě díky takovým jako vy opustil Zayn kapelu. Děláte jim jejich náročnou práci ještě těžší, protože se pak obviňují z vaší vzájemné nesnášenlivosti. Klídek, prostě klídek. Berte ty skupiny tak, jak jsou, každá je jedinečná a svá. Peace out, domluvila jsem...
  • Text Vašeho příspěvkuje strašný to co se mu stalo sem s toho mimo a navíc na youtube je vydeo jak se to stalo
    víte o čem mluvím
  • directinerko niallerko prosím už přestaň já snad na 1D nádavám že jsou ubohí.NOPE!!!!! *16* *16* *16* *16* Jdi si otravovat jinam třeba na Justina Biebera ale 5sos nech na pokoji zničili ti nějak život *10* *10* *10* 5SOS JSOU NEJJJJJJJJJJJJJ!!!!! *1* *1*
  • páni 1D se rozpadaj no to snad néééé
    je divný že sem nic nenapsala to je jí asi trapně z těch její blbej řečičeck " to neni pravda-hhhhrrr to je děsný to neni pravda..."atd... panebože já sem tak ráda ale valastně jen kvůli nialerce(kvůli tomu že prudila HA teď se jí to vrátilo vsadim se že teď někde sedí a brečí a brečí a brečí

    JUCHŮŮŮŮ
    KONEČNĚ po takový době
    • Ale nerozpadli akorat odesel Zayn a ja tu budu furt
  • Konečně!!!!!!!!!!!
  • Niallerko 1D se ti uz pomalu rozpada odchazi Zayn
  • U nás ve třídě poslouchají 1D 2 moje spolužačky a já sem asi jediná ze třídy co poslouchá 5SOS.A moje spolužačka mi říkala že 5SOS kopírujou 1D ale to není pravda.A ještě moje kámoška si oblíbila 5SOS. *3* *4* *16*
    • A jak je kopírujou Niallerko?
      • Normalne
        • Přestaň prudit a jdi si za těmi svými chcípáky. *1* *1*
          • Hmmmm di si poslouchat ty svoje ubozaky
            • A musis tady porad neco psat? Jako ja nepisu ze nemuzes ale nemusis tady porad nadavat na 5SOS kdyz se ti nelibi
              • Reakce na příspěvek:

                Jo musim
    • Ale jw kopiruji je
  • adasek.horaki
    jsem moc moc moc ráda že ho znám *14* *14*
  • directionko niallerko nebo jak se to píše sví sem ti už řekla(napsala)u Lukea a mám toho plný zuby nesnášim tě víc než jednoho kluka od nás ze školy menuje se M(nebudu psát jeho méno)je to takovej píííííííííííííp von mi říká pííííííííííp a já jemu PAKOUŠ FAKOUŠ(fakuju ho pokaždý když ho potkám)EMOUŠ a jeho dvojče mi říká GORGONO to je z řecký mytologie jestli to nevíš a já si do tý doby než sem poznala tebe myslela že nikdo horší než tyhle 2 není!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ikdyž já tě chápu já taky poslouchala 1D když mi bylo asi tak 5(to byla urážka kdyby si to nepochopila)
    a popravdě osobně neznám nikoho kdo by měl rád 1D mí kámošky A.A.A.A.K.E.I.maji rádi 5SOS A 1 HOLKA Z 9 MÁ RÁDA TV(The Vamps)a 1 taky 5SOS a taky zbytek školy u nás to poslouchaj i kluci
    já sem měla 1D docela ráda ale ty si mi je naprosto znechutila a musim ti říct že mí kámošky tě nesnáší ještě víc než já *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *11* *11* *11* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *7* *7* *7* *7* *7* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    jo a fakt bych ráda věděla kolik ti je
    • Nejseš sama já jí taky tak nenávidim a u nás ve třídě taky všechny holky poslouchaj 5SOS!!!
    • Utikej za maminkou
  • Fuj ty jeho vlasy chudaci ty jeho vlasy
    • CliffBara
      Buď zticha a opovaž se ještě cokoli říct o Mikeovi! Podívej se nejdřív na to svoje vrabčí hnízdo na hlavě a potom hodnoť ostatní! Opovaž se! Vážně opovaž se ještě se tu někdy ukázat! Já tě vlastnoručně vyhodím oknem a zakopu 30 metrů pod zem! *10* *16*
      A jeho vlasy jsou úžasný než těch dementů z 1D a to mě mrzí že musím napsat protože je mám ráda! *16* *10* *8*
    • Co tě to zajmá? Čum si na 1D ...
      • No cumim na ne kazdej den ty kraaavvoo
        • Už brečím. *1* ale smíchy
          Ale teď vážně, když ti vadí proč na ně chodíš? Přeci nepolezu na někoho kdo mi vadí. Samotný ti určitě není příjemný když někdo nadává nebo má proti 1D.
          • Muzu si chodit kam chci
    • tak ho nech bejt ani fotku tu nemas aby nemohl nikdo posoudit tebe. miluju lidi jako jsi ty kdyz se ti Mikey ( *14* ) nelíbí tak táhni!!co sem vůbec lezeš když tě nezajímá..sice si ty vlasy poškodí ale je plnoletej tak ví co dělá! *10*
      • Tak pochybuju že on ví co dělá odleť si sosat na kytičku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit