Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5SOS jsou skvělí,ale normální vy tady jste,píšete atd..... každou minutu.Ale aby jste je pochopili a pochopili i ostatní co sem psát nemůžou tak to NE CO....!Můžete o nich psát jak jsou boží atd..,ale uvědomte si,že 5SOS to taky čtou a na 100% si říkají - Bože víme,že jsme šli do našeho snu,věděli jsme že budeme mít fanynky/fandy,ale nevěděli jsme,že budou tak (šílení) nebo psát tak něco šíleného. Ano každý má pravdu ano hrají pop-rock atd..... ano jsou plnoletí tak at si dělají co chtěj, *4*
    Jenom doufám,že jsi toto přečtete a možná si vezmete něco do života každému se tento článek nemusí líbit,ale za předčtení nikdo nic nedá... děkuji a AHOJ ZUZKA *7* *4*
    • A oni neumí česky. *16*
    • to si teprve neviděla TT *1* normálně tam je fanynky žádají o uzavření sňatku *1* jako chápu,každej máme svoje oblíbence ale prostě někteří to dávají až příliš MOC najevo *8*
      Jak říkáš,šli si za svým snem a i když to mělo hodně překážek přes to se nevzdali a dokázali to *4* no nevim jestli si to zrovna tyhle komenty přečtou *1* ale tak strýček google poradí ....
  • ty jeho vlasy souuu boziii!!! miho pritele hodne inspirovaly !! *1* *1* *14* a ti co maj na nej blby keci, at si strcej hlavy do pr**le svoji mami a drzej klapacku. (renata ) *16* ... si moje druha laska Michael Clifford
  • prosim vás lidi. za 1) je mu 18 tak nepište že je to kluk. je plnoletej a muze si deat co chce. 2)jeho skupina hraje punk-rock a pop-rock takže si on JENOM barví vlasy zatím co ostatní skupiny si malujou cerny linky a mají bílý ksichty(proti tomu noc nemám na to nenaražim ale uvědomte si to) *16* nenarážejte na celebritu která to dotáhla tak daleko vlastní silou a s pomocí jeho skupiny. děkuji. a příště trochu úcty :)))) jeho zná snad víc než polovina světa...ted ruku na srdce... kdo zná vás? celý vaše město? to tleskám
  • Áááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!! POMOC!!!! Jsem ve zvláštním světě!!
    • Víš, je to snad jeho věc jestli si barví vlasy nebo ne. Nyní jsou jeho vlasy zelené a zbořil se snad z toho svět? Má svůj styl, je prostě jiný než ostatní. Když se rozhlídneš kolem sebe, taky narazíš na někoho kdo má hlavu na modro, má svůj punk/rock styl a nebo je to nějaká ta růžová barbie. Myslím, že tebe taky nikdo neuráží. Jak vypadáš, jaké máš vlasy nebo jaký je tvůj obličej. Nikdo si nezaslouží to, aby ho někdo odsuzoval. Vždyť jsme přeci jen lidi tak trochu ucta k druhým ne? Bože tahle země je tak zakomplexovaná až to bolí.
  • Tak si barví vlasy a co??! Poserte se z toho!! -,- ...... Vám muže byt uplne jedno co dela, znam 13-tiletyho kluka ktery ma svetle modre vlasy, piercing, a tunel v obou uších a nikdo to neřesí tak proc nadavate na Michaela??! *16* *16*
    • takový lidi jsou blbečci,jen prostě zavidí.... já si taky barvím vlasy už od 14 *3* takže vlastně 4 roky a lidi mají pořád kecy .... je to náš život a ostatní nemusí zajímat co děláme .... *16*
  • Nechte se, každý ať si myslí a říká, co chce:)
  • Všichni se tady zbláznili!!!!!!!! Lidi, vzpamatujte se už sakra!!!!!!!!!!!
  • ? ? ? Hmm..... *7* Tady se asi všichni dočista zbláznili. Nebo se mi to jen zdá?! Co na to říct... *7*
  • Proč všichni píšou: I love you!!!!!!! I love Micky forever a takový kraviny?! Jsou to úplný nesmysly! Protože aby si kluk nechal obarvit vlasy na fialovou (spíš fialovomodrou) , tak to je trošku úlet nemyslíte?! Ne, že bych proti němu něco měla, ale vypadá trapně. I v obličeji. I vy všichni jste se někde museli uhodit do hlavy nebo se vám na slunci asi přehřál mozek. Jinak byste tam takový nesmysly nepsali. Celkově ten týpek vypadá prostě hrozně, co vám mám povídat... *11*
    • lel, hodně nás zajímáš(yyy)
    • PaulaDMLoverka
      RE: renata
      Milá Renátko, mě se to líbí, že má modrofialové vlasy já mám vlasy taktéž fialové a neřekla bych, že to je chyba.
      Ba naopak, upřednostňuje tím svoje ego a to by měl dělat každý. Pokud nejsi nějaká topmodelka, předpokládám, že taky nebudeš extrémně sexy, úchvatná apod.
      Přeji hezký zbytek dne *4* *3*
    • víš,je to jeho věc jak si barví vlasy,znám tolik kluků co si barví vlasy...jasně chápu,někomu se to nelíbí a naopak,ale zdá se mi že ho odsuzuješ !!! a nehejtuj,akorát si tím dokazuješ jak seš trapná ....
    • nemusíš nič hovoriť. Nikoho to nezaujíma. *3*
      • Jak to víš?
        • Prostě to tak je, tak nebreč
  • Awww mám Mikeho fotku když mu bylo 13 :D *_* :* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • woooow borec
      btw: nejsi jediná
    • Všichni tady ti ji zavidej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit