Přejít na výpis diskuzí

Michael Dudikoff

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    empatický psycholog - psychoterapeut pro týrané mladistvé, pohledný foto model, druhořadý herec. Sympaták. Herectví nikdy nestudoval... velká škoda, že se neobjevil v lepších filmech.

  • Luky1987

    Inak je Dudikoff vyhaslá hviezda

  • Luky1987

    Dudikoff bol najlepší v Americký ninja 

  • Luky1987

    Dudikoff aj Van Damme to je to isté. Podpriemerný herci sú to

  • MartinDyntar

    "Luky1987 jdi tu se svým osobním komentářem k Michaelu Dudikoffovi konečně už sám do hajzlu, táhni si konečně k čertu za svuj tenhle osobní komentář nevíš co píšeš. Michael Dudikoff je nejen pohledný a fotogenický mezi americkými akčními herci, ale má své charizma, své osobní kouzlo pro akční diváky. Není nijak herecky pruměrný ani slabý už snad jako ty tvé přepichově bohaté majetkově finančně už nenažrané oblíbené velice herecky podpruměrné akční hvězdy a celebrity typu Van Damme, Schwarzengger, Leonardo Dicaprio a další. Mám MIchaela Dudikoffa divácky moc rád. Vyrustal jsem jako teenager na jeho akčních filmech. Je inteligentní a velice ctižádostivý, má dobré srdce. Je osobně hodně srdečný, upřímný, laskavý a snad ke všemu nikdy své blízké a druhé lidi kolem sebe v životě sám osobně nezklamal. Cítím to divácky z jeho silného osobního charizmatu, mám ho divácky upřímně moc rád, mohl by mít mnohem lepší filmy, ale on sám sebe nikdy nebral osobně jako herce, protože byl pro akční diváky a jejich spotřební filmy pohledný a fotogenický, a byl ke všemu fyzicky velice zdatný, kdy dvakrát se stal "Železným Mužem" v Kalifornii, v takové byl natolik sám vyjímečné fyzické kondici, rád vytrvale běhá, miluje sport, moře a surfing, má psychoterapeutický výcvik, zajímá se o psychologii, osobně lidsky pomáhá a morálně a lidsky chrání oběti trestných činu V USA apod... je mě velice sympatický. Přeji mu osobně rád aby se mu v jeho životě v USA nadále dařilo. Nemá to tam vubec jednodduchý, žít v Americe není vubec snadný a jednoduchý a Michael Dudikoff to lidsky nejlíp sám ví proč. Na Michaela Dudikoffa nikdy nezapomenu." MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

  • Luky1987

    Veľa toho Dudikoff dokázal súhlasím, ale ako herec bol slabý a priemerný 

  • MartinDyntar

    Nesouhlasím!, nevíte o něm osobně už duvěrně vubec nic! Musím se tu zastat... Bohužel to co se do amerických sdělovacích prostředku a jeho podpruměrných akčních filmu nikdy bohužel nedostane je to že je to ve skutečnosti rozumný, upřímný a laskavý charismatický slušný a velice charakterní sympaták (zodpovím i následně také proč) a to aniž bych přeháněl, který se stal shodou okolností v životě už tak nějak příležitostně ,,nedopatřením" protagonistou akčních filmu, na které by se možná mělo raději divácky zapomenout (neuznávám jejich kvalitu), akčním protagonistou díky své znamenité fyzické zdatnosti a své fotogeničnosti. Filmy prostě nijak nebere jako ,,své" herecké poslání, ale už jen jako svuj příležitostný přivýdělek bokem. Herecky je velice jinak nadaný a ctižádostivý, kdy má herecky mnohem na více, ale nedostal k tomu v životě nikdy příležitost. Michael Dudikoff má v rodině ruské kořeny, miluje vytvalé běhání a surfing, pláž a moře, miluje četbu Shakespeara a věnuje se psychologii a psychoterapii, má psychoterapeutický výcvik a pomáhá nezletilím obětem násilných trestných činu. Dělá z té vaši Hollywoodsky vysněné Ameriky, kterou sám nemusím a hodnotově nenávidím osobně mnohem více už lepším místem pro život. Vážím si osobně tohoto čestného člověka, mohl by mohl být skutečně bez nadsázky a přehánění dobrým a lepším vzorem pro dnešní tolik tupé a sobecké najivní americké celebrity typu Johny Depp, Tom Cruise, Leonardo Decaprio a řada dalších. V době mého mládí, v době mého dospívání byl Michael Dudikoff nikoliv svými pruměrnými filmy, ale pro mě svou silnou osobností, která mě v životě zaujala, svým osobním charizmatem, svým skutečně poctivým životem a svou ctižádostí dokázat ještě narozdíl od většiny druhých lidí a od většiny dalších lidí žít v Americe jinak a lépe než většina jiných jemu už nijak podobných narozdíl od něj těch akčních hereckých polen a celebrit typu Van Damme apod. MARTIN DYNTAR

  • Luky1987

    Naprosté herecké poleno presne to je Dudikoff 

  • Segoš /Seagal/ a Dudikoff si mužou ruky podat a konkurovat si, že kdo podá ve filmu katastrofálnejší herecký výkon ... težko by se vyberalo 

    • Luky1987

      Súhlasím a ten istý prípad jako Seagal a Dudikoff je už aj Jean-Claude Van Damme

  • Luky1987
    Zkrachovalá existence : to je Dudikoff

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit