Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michal foret je hezkej ale prijde mi trosku nafoukanej(mozna ze neni a jenom se mi to zda)ale ali amiri neni moc hezkej ale je sympatak...zkratka chci rict,nekoukejte jenom na to jak kdo vypada...jo,a michal zpival jakztakz ale vetsina ostatnich byli lepsi...
  • FORET JE NAFOUKANEJ DEBIL
  • LUCIFERKO KRAVO POJD SI MN PODAT UPIRKO
  • pro OMARA

    sice nevím kdo jsi a co jsi zač,ale stačí si přečíst co si napsal a tvé IQ je venku.Nikdo po vás nechce aby jste mu tady skládali ovace,ale tohle je přehnané!Vůbec ho nikdo nezná a už ho odsoudí?Jak ubohé!!!a ty jsi takový primitiv že jsem toho zažila celkem dost,ale tohle?!Vážně se jdi spláchnout a neznečisŤuj ovzduší,takových smradů je tu až až.A nebo buĎ frajer a napiš k tomu svůj názor,ale to by si neměl mít ten hnědej proužek v tvých posrávačkách!!!tady ale fakt něco smrdí......počkej joo to jsi ty!!!papa vaše Luciferka
  • myslím si,že vůbec nezpíval špatně a to že se mu něco nevydařilo,tak co,bože za to ho hned nemůžou odsoudit.podivejte se na Aliho,vypada jako teplouš kterej spolkl pravitko a zaseklo se mu v puse,ale věřte,mysli to uprimně a myslim ze jeho nejlepsi kamarad muze byt Stanik Gross,ten to taky mysli uprimne,ne???!!!
  • on je docela hezkej, nechci vás urazit ale zpívat moc neumí.
  • ja proti nemu nic nemam ale neni tak dobrej jak rikate...ale je hezkej,to je fakt!
  • miluju te,miso!
  • ...

    Michal je skvělej, hezkej, milej, upřímnej....
  • Kdsyž se směje vypadá jak kdyby byl z ústavu pro duševně choré!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší