Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju te miso
  • omarovi

    Hej ty sráči!Nejsi náhodou ten sprostej rasista,co psal ty věci o Vlastovi Horváthovi?No jasně, seš to ty!Moc ráda bych tě poznala.Podle tvých slov musíš vypadat hůř než Vřískot!Měl by ses dát k filmu :-(((
  • Míša

    Ahoj Míšo jsi můj nejoblíbenější superstar poslala jsem ti mnoho hlasů i když jsi nevyhral jsi super
  • Michal

    Je to obyčejný kluk,ale umí neobyčejně zpívat.Je super!
  • ahoj měšo!chci ti jen říct,že jsi nej nej nej nej nrjlepší
  • soper kluk!!!!!!!!

    Čau Míšo!! Jsi fak hrozně super a sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám Tě hrozně ráda!!!!!!! Nezapomeň napsat!!!!!!!!!!!!!!
  • čaučau
  • se z vas asi pos... :)

    trapky
  • ahojky miso ja vim ze mi stejne neodepises ale za pokus to stoji ses fakt moc peknej a taky ses hodne prijemnej vis ja nejsem ta ktera by o tobe basnila kazdej den a ktera by o tobe toho hodne vedela ja sem jen takova obycejna holka ze slusovic ja bych byla moc radaa kdybys mi odepsal na mail nebo na mobil 728930314 ja vim ze na me nemas vubec cas ale prosim te ozvi se aspon jednou dekuju ti moc jo a mne je sice 13 ale skusenosti mam hodne please ozvi se moc ti dekuju pa sarka
  • ????

    ahoj Michale! nejdriv ti chci rict ze ses docela kus kluka...nebo chlapa to je jedno a taky ze nejsem segra misi noskovi jak si vetsina mysli prosim napis mi na muj e-mail a odpovez mi na otazku...jak si mel schuzku s martinou Švejcarovou a s Michaelou Švejcarovou tak s kterou se ti povidalo lip???tak mi odpoved prosim napis na e-mail dik Terka e
  • pozdrav

    čau michale jsem tvoje fanynka pokaždé jsem ti posílala 10hlasů dokud jsi nevypadl trochu jsem brečela a když jsem ti posílala ty hlasy mohl bys mi za to poslat tvoje tel. číslo?bud tak hodný nikomu ho nedám slibuji ahoj tvoje fanynka verča
  • Pozdrav

    Čauky Míšo jak se máš??? Líbí se mi jak si zpíval a nejvíc se mi líbila tvoje píseň Something about the way last tonight(sory napsala sem to špatně:) Nechtěl bys jí mít i na svym cédu? Je fakt boží.
  • seš nejlepší a nejhezší kluk nas světě
  • gg

    ahoj mišo jak se máš.:::::::::::MOJE ČISLO JE 608947400
  • nevim

    nevim co si mam o tobe myslet protoze te neznam v televizi se tak usmivas jako slusnak ale co kdyz se pretvarujes a jsi ..... uvidime za nekolik dni nebo mesicu postavu mas celkem dobrou ale bacha gaba a petr a michl te nemaji v lasce tak ja sama nevim tak pa
  • Foretek

    FORETEK JE STRAŠNĚ KRÁSNEEEEEEJ A UMÍ PERFEKTNĚ ZPÍVAT
  • Jsi nejhezčí
  • trapnej

    Foret je uplně trapnej a neumí zpívat!!!
  • Michal Foret je hezkej a chytrej kluk a umí zpívat!
  • Míša je nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší