Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Michal je skvělej, hezkej, milej, upřímnej....
  • LUCIFERKO KRAVO POJD SI MN PODAT UPIRKO
  • krasaveccccccccccc!

    Michal je ten nejhezci a nejlepsi zpevak s tim nejsladsim usmevem,pri kterym vzdy roztaju. ps:JESTLI OPRAVDU VYHRAJE- TAK TO BUDE SUPER A JA BUDU TEN NEJSTASTNEJSI CLOVICEK NA SVETE MILUJU HO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • MÍŠA

    je úplně super a podle mě je lepší i než Sámer Issa.Ten jeho nádhernej úsměv,a jak upřímně se kouká do tý kamery,mno to je prostě super,nemyslíte???Takže nezapomneňte v neděli koukat na Superstar a posílat hlásky Míšovi Foretovi!!!!!
  • Míša Foret je hezkej kluk,a vubec není nafoukanej ahojky
  • mich

    Ne že by nebyl hezkej ale moc zpívat neumí Teďka jak zpíval tak mi to připadalo jako kdyby zpíval jak baba ale jinak je pěkný kus
  • mišáček foret

    je úžasnej
  • Foret je nejvetsi BLB pod sluncem

    Vetsiho blba a namachrovanyho idiota jsem za zivot nevidel. Vazne je to idiot!!!!!!!!!!
  • ???

    Děcka!! Vždyť je to taky jenom člověk, žádná nadpřirozená bytost, jak by se dalo z předešlých příspěvků vyčíst!!!!! Připadá mi jako zajíc, na kterého se žene tisíce pubertálních psů....samozřejmě, že mosim brát v úvahu aj tu 30letou ženu(slečnu), co po něm tak jede :-D
  • Ahoj Míšo, myslím si že máš moc hezký hlas takový jedinečný,ale co se týče tebe tak si myslím že si moc namyšlený takový frajírek nemyslím si to jen já ale i spoustu lidí.poradím ti jedno, až půjdeš někam do společnosti tak zkus zůstat sám sebou a mo se nepředváděj.neber to nějak zle.. čao

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit