Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau Míšo, chci ti jenom říct, že jsi fakt bezvadnej kluk a jsi tak krásnej, že jsem tak krásnýho kluka nikdy předtím neviděla. Drž se, moc ti fandim a budu ti posílat hlasy
  • PRO MÍŠÁNKA-DŮLEŽITÉ

    AHOJÁNEČEK MIŠÁČKU:o)MÁM PRO TEBE TAKOVOU HEZOULINKOU ZPRÁVIČKU...CHCEŠ VĚDĚT JAKOU?!?TAK SI TO POZORNĚ PŘEČTI...TAK TEDA:SEŠ TEN NEJHEZČÍ,NEJROZTOMILEJŠÍ,NEJÚŽASNĚJŠÍ KLUK A KLUK S ÚPLNĚ NEJKRÁSNĚJŠÍMA KUKADLAMA-SI PROSTĚ NEJNEJNEJNEJ A JÁ TĚ MÁM MOOOOOOOOCINKO RÁDA ALE NEJEN KVŮLI VZHLEDU SI PROSTĚ TAK MILOUČKEJ A SYMPATICKEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÍŠO JÁ VÍM,ŽE NA TAKOVOUHLE POBLÁZNĚNOU,STŘELENOU PUBERŤAČKU NEBUDEŠ MÍT NÁLADU ALE MĚ BY MOOOOCINKO POTĚSILO KDYBYS MI NAPÍSINKAL ASPOŇ EMAIL(Hermelynka.M@seznam.cz)-MOOOOOCINKO PROSÍM SMUTNĚ KOUKÁM....POSÍLAM TI TU NEJSLADŠÍ PUSINKU A DOUFÁM A MOC PROSÍM KDYBYS MI JI PAK TAKY POSLAL-PROSÍM,PUSINKU! MÁM TĚ MOC RÁDA TEDA JSU DO TEBE ZAMILOVANÁ:o))))))))))))) TAK PAPANEK TEREZKA
  • Myšpulín

    Čau Míšo,moc ti nefandim,ale jak ti Osvaldová nebo kdo řikal,že i kdyby si tam jezdil na kolobježce tak že sklidíš úspěch,tak to byla pravda.SKUSTO!
  • I LOVE Mišánek

    Ahoj Michálku si ten nejúžasnější kluk co snad je máš krásnej hlas krásný očka a to nejvíc ty jsi krásnej celej:) posílám ti tu nejslaďoučkou pusinku a fandim ti aby jsi postupoval co nejdál a kdyby ti to náhodou nevyšlo tak to nevadí protože nic není naposledy až budeš mít CD pamatuj si na mě že já ho budu mít zatím páááá a majluju tě
  • MÍŠANEK

    JSI MOC SUPER
  • seš fáákt jeenička a taky si to zasloužíš teda podle mého názoru!!hele jen se chcu zeptat je tohle tvoje číslo:777624406 a dáš mi tvuj e-mail???Please!!pá Peťa posílám pusinku na tvář!!
  • míša

    ahoj neznate nekdo telefon a nebo aspon e-mail na foreta prosím napište na muj e-mail! dík
  • Naše SuperStar

    Ahojky Michali, si moc moc moc moc krásnej..... Máme tě rádi a moc ti fandíme.....Neposlouchej lidi co tě kritizujou!!! papapapapapapapapa Lucy a Týnka
  • Míšánek

    Míša je super!!!!:-))
  • jseš neeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit