Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Ivu

    Ahoj Ivo já a Adéla Chápeme že každej má jiný názor no Adéla je vlastně Terča moje neeeeeeeeeejlepší kámoška a sedí ted vedle mě a Foretáčka milujeme a tamto byl vtip nechceš jít na čet? Já tam budu pod jménem Turková8 a ty abych tě poznala napiš tam osmičku dík Ivana
  • Miluju te
  • Dobrej For

    Cauky musím říci že jste mě teda doběli a ja si myslela že nějaký hysterky se tady hádají. Na chat teď nemůžu musím jít pryč ale napiš mi sem svoji emailovou adresu a já ti napíšu kdy a v kolik na chatu a pak můžem pokecet. Zdraví Iva.
  • víte komu

    Ahojky,byl jsi opravdu moc skvělý.Líbyl se mi tvůj zpěv.Ale strašně se mi líbyly tvé kresby,byli nádherné.Má sestra,která studovala malbu,tak říkala,že je to nádherné.Takže si fajn a umíš nádherně kreslit.
  • Michael Foret

    Ahojky míšo moc ti fandím drž se
  • Omárku hezký den

    Přestanme si všímat Omara,když ho tobaví a věnujme se For.od toho tu jsme .
  • Nazdar vůbec se mi nelíbí tvůj zpěv a už vůbec ne tvoje image chci aby si vypadl nazdar
  • PRO MICHALA FORETA

    AHOJ MILACKU STRASNE MOC TE MILUJU JA VIM ZE I KDYZ MI JE TAK SE MNOU NECHS NIC MIT .LASKO JA NATEBE NIKDY NEZAPOMENU MILUJUTE PA JITKA. A HNED MI PROSIM NAPIS .
  • Míša je super, ze všech kluků určitě nejlepší a nejhezčí a má zajímavý a krásný hlásek. Doufám, že se dostane co nejdál.Nechápu proč zas tady nějaké drbny pomlouvají, to mě dokáže fakt vytočit. Je to ten nejsympatičtější kluk v soutěži a je velkým favoritem. Tak si jděte pomlouvat někam jinam!
  • naposled pro Omara

    Poznámka k příspěvkum od Omara ,přestanmě reagovat na jeho příspěvky ,protože se stejným způsobem vyjadřuje k více osobnostem na tomto webu.Foret,Nosková,Horvát,Bendová ad...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit