Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TAHNI SLIZOUNE!MYSLIS,ZE NEVIM,KDO SI?JSI TAK SMESNE HHUSNEJ A JESTLI J FORET HNUS TAK NA TEBE STEJNE NEMA.TY CUBO
  • Jsi 1

    Vůbec si nevšímej těch trubek co ti nadávaj, oni sami by se tam neodvážili vlízt,kdyby měli vyslechnout verdikt poroty tak by se rozbrečeli. Takže si fajn a já budu vždy při tobě. Zpíváš nádherně, tvůj hlas vždy poznám a to je hlavní.
  • michael by mohl vydat desku, je fakt super
  • FORET

    Ahoj Míšo no když to tak pozoruju tak prostě letos je to opravdu o vzhedu a fanynkách Kristýna neměla vypadnout a ta protivná Nosková až po tobě prostě bohužel vizáš neni vše...a sympatie taky ne hlas je zajímavej ale ne na superstar...jinak hodně úspěchů..
  • pro Michaela Foreta

    Ahoj Michaeli moc ti fandím moc se mi líbí jak spíváš,takí chraplaví hlas ale je moc super.Promin za ty chyby nemám zrovna jedničku s češtiny.Tak čau tvoje největší faninka Jiřina.
  • Schanim vse o M.Foretovi,na vymenu mam skoro vsechno.Tel:728199181
  • michal je peknej zpivat docela umy .v prvnim superstar jsem fandila samerovi a nevyslo mu to tak doufam ze to vyjde micalovi
  • MILY FANATICI! je moc hezke,ze misovu fandite.jen tak dal,ale doprdele proc ho na vsechno nechavate samotnyho?dzt ho nikde nepodporite!v casopisu super star si volite sami plakat obl.hvezdy.a m.foret neuspel,vy mu neposlete hlas ani na plakat a chteli jste ,aby vyhral s.star?Vy si myslite,ze tam hlasuji jini fanousci,ale uvedomte si,ze i vy tvorite tu procentovou cast a ty hlasz mu chybi:a vite,kdyz to podcenite,jak to dopada.tak ho podporte,nebo si za chvili nepovesite ani jeho plakat!Vase GEYNETH.
  • míííša..!!!!!

    achojky míšo moooc prosim jestli bys mi mohl poslat podepsanou fotku..mooooooc ti fandim a posilam ti mooooc hlasu tak se měj pappa tvoje fanynka..!!!!!!!!
  • Shanim nahrana final.kola s.star,kdzz zpivali pisne od svzch idolu a folk/cauntry(1.a 3.fin.vecer)NA VIDEOKAZETE.TEL.728199181

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit