Přejít na výpis diskuzí

Michael Greyeyes

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .

    Na téhle stránce je film rudá krev kde si ho můžete stáhnout na počítač,ale je to slovensky http://www.uloz.to/7073635/ruda-kre v-stolen-women1997-nef-tv-sk-avi
    • A proč jako by mi to melo vadit,slovensky rozumím zcela normálne.
    • co mas proti slovakom ceska nula?
    • Text Vašeho příspěvku *16* *10*
    • Ten film je už přežitek já chci "novýho" Greyeyse... *6* *9*
  • intoska

    michael

    Ve filmu rudá krev byl náááádherný sakra tak pěkný chlap se hned tak nevidí! *3* *3* *15* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: michael

      hmm, teda musím říct, že jsem ho viděl ve filmu rudá krev a teprvě teď chápu, co to znamená slepá vášeň *14* a holkám ať stojí co chce *14*
  • zina

    Michael Greyeyes

    Ve filmu Rudá krev,je nejen krásný,ale i nádherně tančí kolem ohně,indián jak má být!! *3* ráda bych získala dvd,hlavně s indiánskou tématikou a kde je on *3* nemůžu nic na internetu stáhnout *9*
    • lynette

      Re: Michael Greyeyes

      jojo tak tak Michaela jsme prvně viděla ve filmu RUDÁ KREV a strašně se mi tam líbil, tak jsem se o něj začala víc zajímat *14* Pak jsem ho viděla ve filmech: KOUŘOVÉ SIGNÁLY, GERONIMO, ŠÍLENÝ KŮŇ, NOVÝ SVĚT, POKREVNÍ SESTRY, BIG BEAR A OHNIVÁ BOUŘE. *4* *3* *3* *4* ale srdcovka je pro mě RUDÁ KREV a ŠÍLENÝ KŮŇ, mlask! *14*
      • zina

        Re: Re: Michael Greyeyes

        ahoj \\\\\\dabi,mohla bys mi prosím dát informaci,kde bych viděla další filmy,nebo ještě líp,sehnala na dvd,s tímto hercem??Marně se po nich sháním,neviděla jsem ty,o kterých píšeš,byla bych ti moc vděčná,popř.bych zaplatila dvd. *3* díky a měj se moc hezky,taky se mi Michael strašně líbí.To by pro mě byla pecka,kdybych mohla vidět další filmy,o kterých píšeš,šílený kůň,atd..Zina.
        • Re: Re: Re: Michael Greyeyes

          Ahoj,

          VHS Ruda krev dostaneš kupit v požičovne HUMIRI,najdeš si ich na nete,zavolš objednaš a oni ti ju pošlu,ja som ju dostala pred tyždnom.
        • lynette

          Re: Re: Re: Michael Greyeyes

          ahoj, tak bohužel s tím ti nepomůžu *9* všechny tyhle filmy běžely před několika lety buď na čt, nově nebo primě a já si to tenkrát dost hlídala, teďka už moc filmy s MG nedávají.. *9* *9* nedávno dávali OHNIVÁ BOUŘE, ale tam měl jen maličkou roličku a skoro tam nebyl..
    • lynette

      Re: Michael Greyeyes

      Jj, holka já se do něho zabouchla jak jsem ho viděla. *14* *3* *14* Sice už mě k němu nepoutá taková vášeň jak dřív, ale je mi hodně sympatickej. *4*
  • kéž bych ho viděla

    Týjo...kéž bych ho viděla(jak já závidím herečce Janine Turnerové, že s ním hrála ve filmu(rudá krev)Stolen Women, Captured Hearts........ta si to musela užít
    *4* ...jo a Michael určitě není bukvice, protože má rád i balet...teda v to doufám *1* *1* *1*
    • lynette

      Re: kéž bych ho viděla

      Bukvice určo není *13* Ale mezi baleťákama je hodně homosexuálů, to je svatá pravda, ale to ještě neznamená, že Michael je buzerant, kde by přišel jinak ke dvěma krásným dceruškám. *4* *3*
      • Re: Re: kéž bych ho viděla

        by ses divila že je to jednodušší než to vypadá *1* *1*
        • to je pravda *3* já jsem si od jednoho neznámého homosexuála nechala naplnit kalíšek, zašla na umělé oplodnění a mám krásný dvě děti - taky holčičky *5*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • lynette

      Re: HANS MATHESON:)))

      Bohužel jsem ho viděla jen na vlastní oči v několika filmech.. *9*
  • baletaci jsou bukvice:(

    je to maskovana bukvice ktrea si hraje na hetero *9*
    • Re: baletaci jsou bukvice:(

      nemusí bejt bukva, ale stačí bi - bukva *15* *3* *1*
      • ty ale nejsou zdaleka tak dobrý na chuť *3* *13* *1*
    • lynette

      Re: baletaci jsou bukvice:(

      Běž na bukvice a neotravuj! *1*
    • Re: baletaci jsou bukvice:(

      Bledá závist, kamaráde *1* jen jestli nejsi bukvice ty *15*
    • Re: baletaci jsou bukvice:(

      Bukvice rostou leda na stromech.. *5*
    • Re: baletaci jsou bukvice:(

      Bukvice jsi leda Ty.
    • Re: baletaci jsou bukvice:(

      Je nádherný!
      • Re: Re: baletaci jsou bukvice:(

        Mě se taky moc líbí, i když už trochu zestárl, ale pořád hraje a tančí skvěle! *3* *14*
  • Blahoprani

    Dnes ma jeho starsi dcerka Evicka 5 narozeniny. Blahopreju! *4*
  • Neco o nem

    Michael ma za manzelku baletku Nancy Latoszewski, se kterou si take parkrat zatancoval v baletnich predstavenich. Maji spolu dve dcery - Eva Rose (5.5.2002) a Lilia Frances Jean (1.10.2004). Zajimavost o Michaelovi - je alergicky na zvirata a rad jezdi se svou zenou o volnem case na kolech.
    • Re: Neco o nem

      Je prislusnikem kmene Kri. Coz je kmen zijici v Kanade.
  • To mi vyrazilo dech

    Ze je taky baletak. *9*
    • Re: To mi vyrazilo dech

      Mě taky,ale no a co.Alespoň má nádherné tělo a krásné oči. *14*
      • Re: Re: To mi vyrazilo dech

        Já si taky myslím. *14*
        • zina

          Re: Re: Re: To mi vyrazilo dech

          líbí se mi tento herec,Michael je krásný mužský, hraje přímo skvěle,chtěla bych fotky kdo má a mohl mi poslat,mám pro něj velkou slabost *3*
          • lynette

            Re: Re: Re: Re: To mi vyrazilo dech

            Poradím ti. *3* Ve vyhledávači google.com zadej jeho jméno a najde ti to nepřeberné množství odkazů na jeho stránky a fotky. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit