Přejít na výpis diskuzí

Michael J. Fox

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fifinka89

    Super

    ewruwrhzf
  • hammi

    Michael J.Fox

    Je to nejlepšía nejúžasnější muž
    • sisi6

      Re: Michael J.Fox

      jo!souhlasím...michael j.fox je vážně skvělej,a nádhernej:-)
  • Michael J. Fox

    Je to opravdu sympatický muž a dobrý herec. Moc mě mrzí, že kvůli své nemoci už nemůže hrát ve filmech. Návraty do budoucnosti byly úžasné. *4* Jeho žena Tracy Pollan je taky dobrá herečka. Baron a ostrý Bill, kde Tracy hraje opravdu stojí za podívání.Hrají tam s ní také June Carter Cash a Johnny Cash. *3*
  • Doktor Hollywood

    Michaela J. Foxe prostě miluju a velmi obdivuju.V návratech do budoucnosti je dokonalý.V ostatních svých filmech samozřejmě také.Držím mu palce v boji s jeho chorobou.Jsem velmi pyšná na to,že jsem se narodila ve stejný den jako on - 9. 6. 1961!
  • ??

    Je to moc dobry herec ale já sem ted nahodou zjistila jeho jmeno ty filmy Navrat do budoucnosti a do minulosti ty mama strasne moc rada ale jakou ma nemoc?? Ja o nem nic nevim tak proto se ptam? *7*
  • Bezva člověk

    Je škoda že o něm spousta lidí neví nic, myslím že je jeden z těch lidí co si to zaslouží, aby ostatní věděli co dokázal. Návrat do budoucnosti je můj nejoblíbenější film, všechny tři díly. Jediné co si můžeme přat je aby se uzdravil...
    • Nejskvělejší člověk Michael J. Fox

      Michael J. Fox je nejsympatičtější člověk. Člověk, který si zaslouží podporu nás všech. A proto by mu měli pomoct všichni. A hlavně mu přeji, aby se uzdravil. HODNĚ ŠTĚSTÍ MICHAELE.
  • Pan herec

    Pan Fox je dobrý herec.Je i sympatický a pracovitý.Sehnal jsem jeho fotku s podpisem.Líbil se mi například ve filmu Návrat do budoucnosti.
  • kontakt

    Zdravím všechny fanoušky Michaela J.Foxe!
    Je to velice sympatický herec a je potřeba mu přát štěstí a pokud možno co nejdelší stabilizaci jeho zdravotního stavu. *4*
    Mám kamarádku, která jej také moc obdivuje a fandí mu a ona je přesvědčená, že mu může pomoci v boji s jeho nemocí. A protože se má zkusit vše, obzvláště v tak těžkých případech jako je Parkinson,mám na vás prosbu:"Poradí mi prosím někdo jakýkoli kontakt na jeho manažera , či přímo na něj ?"
    Předem děkuji za pomoc při hledání kontaktu (e-mail, kontakt na fan klub v USA,...) na M.J.Foxe *3*
    Isabela *7*
    • Kontakt

      ahoj Iso na kfilmu.net jsem našel adresu:

      Michael J. Fox
      Creative Artists Agency
      9830 Wilshire Blvd
      Beverly Hills, CA 90212-1825
      USA *3* Hodně štěstí zdraví Lišák
    • Re: kontakt

      Pokud myslíš, že opravdu může pomoci, a´t kontaktuje:http://www.michaeljfox.o rg/
  • Cool herec

    Zkrátka to byl, je a bude dobrej herec, jenom škoda tý nemoci.
  • michaela drž se!!!!

    Michael dává naději dalším lidem, kteří jsou stejně postiženi touto zlou nemocí.Doufám, že bude brzy objeven nějaký lék jak pro Michaela tak pro ostatní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit