Přejít na výpis diskuzí

Michael J. Fox

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hammi

    Re: mjfox

    ty jsi buznička
  • mjfox

    je buznicka. *3* *14*
  • hammi

    Mihael J.Fox

    Michael je úžásný muž s dobrým srdcem a do rolí dává sebe. Doufám, že se někdy ukáže v Návratu do budoucnosti 4. Chci ho poznattttttttttttttt moccccccccc. :)))))))))))) *14* *4* *9* *14*
  • rose198

    Marty McFly

    Je nej nej nej na světě!:) *3* *3* *14*
  • Re: M.J. Fox

    Hej Michael J.Fox je ůpně úžasný herec.Je nej hlavně ve filmu Návrat do Budoucnosti1,2 a3.Hej ale je chudák s tou nemocí. *9* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *9* *9* ale mám ho moooooooooooooooooooooooooooooooc ráda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* 4rever
  • Michael J. Fox

    Pan Fox je velice sympatický, pracovitý herec,který si své profese vážil !
    Je mi moc líto,jaký ho potkal osud.
    Držíme packy ! *14* *14* *14* *3*
  • mitricka

    :-)

    Marty McFly!!! *14* Prostě BEST 4EVER!!! *14*
  • fifinka89

    Michael J. Fox

    Michael J. Fox je prostě nejlepší herec. Milují herec Michael J. Fox a hlavně ve filmu Návrat do budoucnosti 1,2,3 a další. Michael J. Fox je sympatičtější člověk. Já dozvěděla až letos prosince, že má nemoci Parkinsonova choroba. Moc mě mrzí, že má nemoci. Michael J. Fox musel opustil ve filmu a teď zatím pořad hraje ve filmu. Má manželka a 4 dětí. Jsou moc šťastní. DRŽÍM MU PALCE V BOJI S JEHO CHOROBU. *9* *3*
  • fifinka89

    Super

    ewruwrhzf
  • hammi

    Michael J.Fox

    Je to nejlepšía nejúžasnější muž
  • Michael J. Fox

    Je to opravdu sympatický muž a dobrý herec. Moc mě mrzí, že kvůli své nemoci už nemůže hrát ve filmech. Návraty do budoucnosti byly úžasné. *4* Jeho žena Tracy Pollan je taky dobrá herečka. Baron a ostrý Bill, kde Tracy hraje opravdu stojí za podívání.Hrají tam s ní také June Carter Cash a Johnny Cash. *3*
  • Doktor Hollywood

    Michaela J. Foxe prostě miluju a velmi obdivuju.V návratech do budoucnosti je dokonalý.V ostatních svých filmech samozřejmě také.Držím mu palce v boji s jeho chorobou.Jsem velmi pyšná na to,že jsem se narodila ve stejný den jako on - 9. 6. 1961!
  • ??

    Je to moc dobry herec ale já sem ted nahodou zjistila jeho jmeno ty filmy Navrat do budoucnosti a do minulosti ty mama strasne moc rada ale jakou ma nemoc?? Ja o nem nic nevim tak proto se ptam? *7*
  • Nejskvělejší člověk Michael J. Fox

    Michael J. Fox je nejsympatičtější člověk. Člověk, který si zaslouží podporu nás všech. A proto by mu měli pomoct všichni. A hlavně mu přeji, aby se uzdravil. HODNĚ ŠTĚSTÍ MICHAELE.
  • Bezva člověk

    Je škoda že o něm spousta lidí neví nic, myslím že je jeden z těch lidí co si to zaslouží, aby ostatní věděli co dokázal. Návrat do budoucnosti je můj nejoblíbenější film, všechny tři díly. Jediné co si můžeme přat je aby se uzdravil...
  • Kontakt

    ahoj Iso na kfilmu.net jsem našel adresu:

    Michael J. Fox
    Creative Artists Agency
    9830 Wilshire Blvd
    Beverly Hills, CA 90212-1825
    USA *3* Hodně štěstí zdraví Lišák
  • Pan herec

    Pan Fox je dobrý herec.Je i sympatický a pracovitý.Sehnal jsem jeho fotku s podpisem.Líbil se mi například ve filmu Návrat do budoucnosti.
  • Re: kontakt

    Pokud myslíš, že opravdu může pomoci, a´t kontaktuje:http://www.michaeljfox.o rg/
  • kontakt

    Zdravím všechny fanoušky Michaela J.Foxe!
    Je to velice sympatický herec a je potřeba mu přát štěstí a pokud možno co nejdelší stabilizaci jeho zdravotního stavu. *4*
    Mám kamarádku, která jej také moc obdivuje a fandí mu a ona je přesvědčená, že mu může pomoci v boji s jeho nemocí. A protože se má zkusit vše, obzvláště v tak těžkých případech jako je Parkinson,mám na vás prosbu:"Poradí mi prosím někdo jakýkoli kontakt na jeho manažera , či přímo na něj ?"
    Předem děkuji za pomoc při hledání kontaktu (e-mail, kontakt na fan klub v USA,...) na M.J.Foxe *3*
    Isabela *7*
  • Cool herec

    Zkrátka to byl, je a bude dobrej herec, jenom škoda tý nemoci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit