Přejít na výpis diskuzí

Michael J. Fox

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal Liška je borec

    V jeho případě si vzal Bůh asi dovolenou,že ho nechal postihnout takovou nemocí.Co sem viděl videa tak nemoc mu 100% diagnostikovali v roce 1991 ale prý již při natáčení prvního dílu BTTF ji již musel mít.Jinak se mi jevil a jeví jako velký sympaťák a když se mu zhoršila nemoc tak i bojovník!Poprvé jsem ho viděl ještě za totáče na němcích v Rodinných poutech a BTTF a i bez origoš hlasu mne naprosto jeho komedialní vystupování seklo.Jako třeba i Mike Mayers.Prosťe kanaďani mají slušnej humor ne jako Amíci.Na Youtube se dá docela dost věcí shlédnout viz tento odkaz http://www.youtube.com/watch?v=SOkw 7hrK3pA&feature=related
    a 2díl http://www.youtube.com/watch?v=aGpt uQ8Dr5o&feature=related.
    Jinak s 4 dílem BTTF je to špatné,hlavně kvůli jeho nemoci,sice je snaha a našel sem 2 krátké ukázky z natačení ale musel by se stát zázrak. *9* .Sice tuhle stránku niky číst nebude,ale držím mu palce,aby se mu nemoc katastrofálně nezhoršila a mohl fungovat jako posledních 10 let. *4*
  • Back to the future

    Návraty do budouctnosti jsou moje nejoblíbenější filmyyy:-)) *14*
  • Můj oblíbený herec

    Michael J. Fox patří mezi mé oblíbené herce. Do svých rolí se umí vžít a vdechnout jim opravdovou osobnost. Smekám před jeho hereckými výkony. Moc mě mrzí, že kvůli nemoci musel opustit poslední seriál ve kterém hrál Starostovi muže, protože bez něj to ztratilo jiskru a šarm. Přeji mu, aby se uzdravil, protože takhle zákeřnou nemoc si nezaslouží nikdo a on už vůbec ne. I se svými 164 cm je to pro mne velký muž a vždy si ho budu vážit. Michael je skvělý sympaťák a já vždy budu patřit mezi jeho fanoušky.
  • kuddel

    MJ

    JE TO TEN NEJUZASNEJSI KANADSKY HEREC. JE VELKA SKODA, ZE JE NEMOCNY. MOC BYCH MU PRALA, ABY SE UZDRAVIL. JE PROSTE UZASNY A TAKY JE TO CELKEM KUS CHLAPA *4*
  • mjfox

    je buznicka. *3* *14*
    • Re: mjfox

      Ty jsi naprostý arogantní mamlas. Co si sakra myslíš? Chtěla bych vidět tebe v jeho kůži. Sotva bys vstal z postele ty neuctivý kreténe! *16* *16* *16*
    • hammi

      Re: mjfox

      ty jsi buznička
  • hammi

    Mihael J.Fox

    Michael je úžásný muž s dobrým srdcem a do rolí dává sebe. Doufám, že se někdy ukáže v Návratu do budoucnosti 4. Chci ho poznattttttttttttttt moccccccccc. :)))))))))))) *14* *4* *9* *14*
  • rose198

    Marty McFly

    Je nej nej nej na světě!:) *3* *3* *14*
  • Michael J. Fox

    Pan Fox je velice sympatický, pracovitý herec,který si své profese vážil !
    Je mi moc líto,jaký ho potkal osud.
    Držíme packy ! *14* *14* *14* *3*
  • mitricka

    :-)

    Marty McFly!!! *14* Prostě BEST 4EVER!!! *14*
  • fifinka89

    Michael J. Fox

    Michael J. Fox je prostě nejlepší herec. Milují herec Michael J. Fox a hlavně ve filmu Návrat do budoucnosti 1,2,3 a další. Michael J. Fox je sympatičtější člověk. Já dozvěděla až letos prosince, že má nemoci Parkinsonova choroba. Moc mě mrzí, že má nemoci. Michael J. Fox musel opustil ve filmu a teď zatím pořad hraje ve filmu. Má manželka a 4 dětí. Jsou moc šťastní. DRŽÍM MU PALCE V BOJI S JEHO CHOROBU. *9* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit