Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj.UŽ DLOUHOU DOBU SE NÁM LÍBÍŠ. SKLÁDÁŠ ÚŽASNÉ PÍSNIČKY. A TEN VKUS! NO BOMBA. JSI IDOL NAŠICH SRDCÍ A TOUŽÍME PO TOBĚ!8:)
  • A ty jseš pěkná k....!!! Michael žádnej babochlap neni, je to ten nejúžesnější člověk na světě a jestli umíš jenom odsuzovat podle vzhledu, tak je mi tě líto, protože to je dost ubohý!!!!!
  • SES BABOCHLAP!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Osobnost

    Myslím si, že je to vážně velká osobnost. Hodně toho dokázal, má ůžasný písničky, umí tančit a je to prostě hvězda. A to, co dělá ve svém osobním životě mě moc nezajímá a nesouvisí to s tím, co dělá jako zpěvák. Viděla jsem o něm dva dokumenty. Jeden právě o jeho soukromí a jeden o jeho kariéře. Když jsem zhlédla ten první, říkala jsem si, že je to šílenec a nechtěla bych se s ním nikdy setkat. Když jsem ovšem viděla ten druhý, musím říct, že moc lidí toho za život nedokázalo tolik co on(pokud teda mluvím o hudebním průmyslu). Myslím, že si zaslouží, aby se na něj lidé dívali především jako na vynikajícího umělce.
    • Re: Osobnost

      tk to určitě jo! HEAL THE WORLD....MAKE BETTER PLACE..... *4* NEJ PÍSNIČKA
    • mj

      URČITĚ je lepší než Jonas brothers,Tokio Hotel a takový hovadiny.
      Nejlepší je HEAL THE WORLD *1*
  • To jo ale píše dost dobrý písničky.
  • No Hrůůůzááá

    Je to šílenec kterýmu když udělá krok spadne plastikovej nos!!! Možná nespívá nejhůř, ale ta image....
    • mrs_jackson

      Re: No Hrůůůzááá

      A co všechno spadne tobě??? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Michael is death!!!

    Byvaly "Kral popu" uz ma daaavno zenit za sebou. Tak co dela mezi osobnostma??
  • Michael je jeste stale panic!!!

    Nikdy se zadnou zenskou nic nemel. Takze si ty jeho bachorky o vlastnich detech muze strcit do prdele!! *16*
    • Michael Jackson

      Bez Michaela Jacksona to neni ono :bez něj to je divný
      stýská se mi Michaele mám tě ráda *9* *9* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit