Přejít na výpis diskuzí

Michael Jordan

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Basket už není co býval za dob co hrál!!!
  • znam

    znam nekoho kdo hraje uplne stejne ma stejne pohyby.... a je hodne dobry mozna jeste nekdy uvidime
  • Basket miluju a on je můj velikej vzor... *3* *15*
  • Nikdy nezapomenu!!!

    Michael Jeffrey Jordan.Kdyz slysim nekde jeho jmeno,skoro se mi vriti slzy do oci.Na zacatku 90.let jsem sledoval vse,co se delo o kolo nej.Zazil jsem eru sportovce,ktery to co predvadel,bylo jak z jineho sveta.Michael Jordan dokazal vse,co muze sportovesc dokazat a ja nikdy nezapomenu na nezapomenutelne zazitky,ktere mi dal.Jeho smece,kose v poslednich vterinach a fenomenalni pohyb a strelba,to uz nikdy neuvidite ve vetsi dokonalosti nez u nej.I love this game,i love Michaels game.
    • Re: Nikdy nezapomenu!!!

      Moje slova... byl to totální showman :-) rádá vzpomínám na ty časy, když se hrálo NBA s ním... už to není to co to bývávalo, ale dá se to sledovat... :-)
  • M.J.

    Michael Jordan is the best player of the allbody in basketball!!!
  • Michael Jordan

    Michael Jordan je pro mě a vždycky bude Mister Basketball.Ne,že bych měl v minulosti tolik času sledovat jeho závratnou karieru,ale i tak o něm slyším všude většinou samou chválu.Michael Jordan je zkrátka KING.
  • jacksonmax

    Jacksonmax

    Čusek,mám moc rád Michaela Jordna...Já taky hraju basket a je to můj vzor!!!! *1* *1* *1* Chci být jako on *14* *14* *5* *5* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • JORDAN

    JORDAN je BUCH a nikdy nikto uz nebude hrat ako on je to pan AIR JORDAN
  • Mike Jordan

    Mike Jordan je úplně dobrý je to borec
    Když se podívá te na jeho videa tak
    uvidí te že je to borec všech borců
    je to borec on skoro úplně lítá
    a má úplně husté tryky a taky otočky
    360 ale ty usté kosě to se nedá srovnat
    sněkým z nás do je úplná
    Hvězda všech Hvězd
  • stár

    Michael Jordan byl, je a bude můj vzor.Kvůli němu jsem začalá hrát basket, a musím říct, že je to fakt skvělá hra. *14* A navíc je Mike šikovný, i když by to mohl byt můj tatík *4* Fakt týpan *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit