Přejít na výpis diskuzí

Michael Palin

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: hezký chlapi vymřeli

    Přesně :) Ale k tomu zakázání mu moc nechybělo *14*
  • jerkie

    MP

    Monty Pythoni jsou geniální! A to nejen Flying Circus, ale i ty filmy.. *1* *1*
    Znáte "The Rutles" ? jejich parodie na Beatles....GENIÁLNÍ
  • webovky

    líbí se vám Monty Pythoni?
    zkuste http://montypython.cz nebo htp://forum.montypython.cz
  • dokumenty

    Skvělý herec, ale také skvělý cestovatel a dokumentarista. Trochu mi v zde uvedené filmografii chybí jeho cestopisy, např. Kolem světa za 80 dní, Himaláje a další. více na jeho stránkách: www.palinstravels.co.uk *3*
  • hezký chlapi vymřeli

    kdyby bejval jeste o kousek hezčí,tak by ho zakázali *14* a jestli jste nekdo videli ten díl pythonů,jak zpívá jako myslivec nebo soutěž vydíráme,tak jste zřejmě na psychiatrii,kam patřím i já *14*
    prostě smrtelná kombinace *14* *14*
  • MONTY PYTHON THE BEST PEOPLE I HAVE EVER SEEN. odpočívej v pokoji grahama :-(
  • Zapomněla jsem se podepsat.... Ale je dokonalej - strašně milý člověk a v Cirkusech je fakt k sežrání!!!! *14*
  • NÁDHERNEJ!!!
  • Michael Palin je skvělej nejen ve filmech,kde jsem si ho úplně zamilovala,ale napsal a nafilmoval krásný cestopisy,moc doporučuju.Např.Od pólu k pólu atd...
  • A ještě sem zapoměla každej pátek pozdě večer dávaj Horečku páteční noci a vždy je tam serial Monty Pythonův létající cirkus.
  • vloženo:19.12.2005

    Monty Python je super líbísemi jejich filmy.Hlavně:Monty Python a svatý grál a 6ivot Briana.
  • fakt bajecnej!!..hlavne v Monty Pythonech...je k sežrání!:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit