Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: .....

    hmmmmm......je to vyhulenec jak ten kokot Issa! lepší zpěvák je PÉŤA BENDE!
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ..jooo

    jo dobře :)
  • Re: Re: Re: ..jooo

    Nj..já se s ním vyfotím a kdyžtak to sem dám kolem 3 jedeme já se tak těším :)
  • kajuska4

    Re: Re: ..jooo

    Nejdu..mamce se nechce a nwm jak jet a ani kamarádky nejedou..já jsem taky fanoušek se máš že jedeš ♥
  • Re: Re: .....

    chudák..to je jak kdyby to řekl o tobě.. *10*
  • Re: ..jooo

    ahoj já mu posílám furt hlasy a já tam jdu na ten koncert :) ty ne? Já jo protože bydlím v Brně jsem jeho fanoušek patřím do nich také :)
  • kajuska4

    ..jooo

    Domluvila jsem se se všemi kamarádky,že mu pošleme v sobotu nejvíc hlasů všici aby to prostě vyhrál..musí:* on je borec ♥ mega velkej :) a ještě dneska v Brně je koncert kdo jde..odepište sem :) dík.
  • kajuska4

    Re: Piča

    to ide naopak ty SI!
  • kajuska4

    Re: .....

    a ty si co?..Nemám ráda lidi kteří jsou takový,neznáš ho realně tak zmlkni!
  • .....

    ŠEPS JE VYHULENEC JAK TEN KOKOT ISSA!
  • skih

    blabla

    je to exibicionista a skvělej showman...
  • Piča

    Je to velká Piča
  • Re: Je svůj

    Přesně tak, vždy se na jeho vystoupení moc těším, zpívá ze sebe od srdce a to se mě na něm líbí.To jasně dokazuje, co dnes lidé potřebujou.Jednoduchost, pohodu a trochu pobavení. Být svůj a nenechat se stále někým řídit.A to , že si zahulí, no bóže.A kdo z mladých si nezakouřil marihuanu? Kolik je v naší zemi alkoholiků a pivařů a ti jsou rozhodně o stupínek horší, než ti , co si zakouří.Přeju mu, aby si mohl splnit svůj sen.
  • Re: Sympaťák

    Hahaha harich vypadl!!! =)) to je dobře a Míša pstoupil =D
  • Re: Michal Šeps for Superstar

    Hlavně mě ale se** Rytmus furt na chudáčka íšu má kydy!ale míša vždycky setře
  • Re: Danka

    100 %-ne suhlasim. Michal Seps ma sarm a charizmu. A nie je nudny. Reze mi.
    No a co, ked spevacky nie je najlepsi zo vsetkych superstaristov, len spev nastaci. Misko je rozhodne najvyraznejsi v tom dobrom slova zmysle a ja mu drzim palce.
  • pravda pravdoucí :o)

    nebudu sem psát, jak ho miluju, když to není pravda. nejsem jako Harichovo fanynky, ne? *15* tedy - ne, že by nebyl skvělej. když začne s tou svou show, pozvedne mi tím náladu a tak. jen vím, že má Alžbětku, je s ní šťastnej a slovem miluju by se nemělo plýtvat ne? *4*
    Přesto můžu říct, že ho mám ráda - jako zpěváka, baviče, dalo by se říct i Superstar, i když vím, že by jel už raději domů.
    a dostává mě, jak se naváží do Rytmuse, když mu řekne něco opravdu hnusnýho. kdyby šlo, abychom si vybrali porotce, Rytmus by to rozhodně nebyl. podle mě je pěkně namyšlenej, nechápavej a natrvdlej frajírek, kterýmu někdo musí konečně srazit hřebínek. Kdo ví? třeba to bude právě Šeps *3*
  • Re: Je svůj

    Mně je o dvacet let víc jak vám a taky mu fandím. Vždycky se těším právě na jeho vystoupení a vlastně je i jedno, co bude zpívat. Někoho může rozčilovat, ale mě baví a to je snad účelem těch, co chtějí stát na podiu před svým publikem. Na kvalitu není žádný metr, ale obliba u lidí. O tom je celá populární hudba. *14*
  • s pozdravem

    jsi mocik slusny a hezky kluk ktery se mi mocik libi....miluju te miso.... <3
    *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Michal Šeps for Superstar

    Když se podíváš na to, co je vloženo na weby k jednotlivým finalistům, a jak je to stahované, tak Michal jednoznačně vede. Minule mi vycházelo na vypadnutí Bětka a Martin Kurc, bylo to neuvěřitelné, vypadli. Dnes mi vyšel, že vypadne Ševčík a je pryč. Pokud bych měla soudit, tak příště to neustojí Lukáš. Ale diváci jsou náladoví, a kdoví jak dopadne ABBA a QUEEN. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit