Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • besta

    Autogramiáda

    Byl tu i ještě někdo na autogramiádě?Já ano a užil jsem si to..Doufám že vy taky! ;-) a pokud ne tak je mi to moc líto..
    • kajuska4

      Re: Autogramiáda

      Já ne ale příště pojedu..:)
  • katulka4

    michal šeps je uplne bozi ses skvelej i to tvoje reggea *1* *1*
    • kajuska4

      Re: katulka4

      moje slova ♥♥
  • Misaa

    Michal je jeden z mala 16 tiletych lidi kteří maj nakej sen ja sen mam a sem stejne stara jako on a je nekdo je original a ne jako vsichni kteri jen premejsli nad tim jak koho potopi a ztrapni je sam sebou a ostatni neresi umi mit rad a umi se chovat jedinej kdo byl a bude debil ze superstar je Harich..Namyslenej arogantni debil, o fanousky ani nezakop a to ty holky tam ondleli a si rikala ze bieber je extrem ale tohle to je me mazec!!!
    • besta

      Re: Misaa

      Mě Harich moc nevadí..Mě příjde nesympatickej Adamec!Měl vypadnout on a ne Míša :-(
      • kajuska4

        Re: Re: Misaa

        přesně :(
  • besta

    www.michal-seps.blog.cz

    koukněte se na blog: www.michal-seps.blog.cz :-)
    • Re: www.michal-seps.blog.cz

      nádherný..taky přemýšlím že si udělám už budu mít 3 xD
      • besta

        Re: Re: www.michal-seps.blog.cz

        Taky o Michalovi?
        • kajuska4

          Re: Re: Re: www.michal-seps.blog.cz

          jo ;)
  • Reggae

    Tak jsem chvíli brouzdala na netu a mám tu něco pro ty kritiky:
    DJ Kaya je duší portálu reggae.cz, prakticky jediného informačního reggae kanálu v Česku. "Od té doby, co se Michal Šeps objevil na obrazovkách, vzrostla návštěvnost serveru třikrát. Každým dnem, každým finálovým kolem navíc zájem o reggae kumuluje," popisuje Kaya tu světlejší tvář letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar a dodává: "Nedělám si iluze, že ten kluk v šestnácti ví, co to reggae doopravdy je. Dokonce bych věřil, že se o něj začal zajímat před pár lety jen kvůli tomu, že přišlo na Západě do módy. Póza nepóza, tuzemskému reggae to ve finále jen pomůže. Navíc, Michal na svůj věk zpívá přímo fantasticky."
    Asi by tomu trochu rozumět měl, nemyslíte?
    No a že kouří trávu, je mu teprve 16, k tvrdým drogám má odpor a alkohol nepije, je to jeho věc a snad z toho vyroste...
    • kajuska4

      Re: Reggae

      :) ♥
  • besta

    ??????????????????????????

    Šeps měl být správně ve finále a měl to vyhrát..A ti lidí,co sem píšou že je to sfetovanej blbec atd..Tak to jsou namyšlení frajírci bez hudebního sluchu,kteří si mysli,že jsou bůh ví jak vtipni,ale ve skutečnosti jsou trapní a nevyznaj se v tom!Za prvé je to úžasný zpěvák,zasloužil by si být král Českého reggae!(Taky že je!)!A mimochodem kouří trávu no a co?Je hodně lidi co kouří cigarety,pijou pivo a nikdo jim to nevyčíta!A oco je to lepší?O nic!Tak nechápu proč všichni vyčítaj Michalovi že kouří trávu?
    • Re: ??????????????????????????

      Jooo přesně...Míša je Míša tak ho nechte být!
    • kajuska4

      Re: ??????????????????????????

      Pěkně si to napsala..takhle zní moje slova :)..mně vůbec nevadí že hulí trávu..jak si řekla že tolik lidi co to hulí nebo i něco více dělají že a co se dá dělat..je to Michalův život a my ho mu nemůžeme sebrat!Michale jen tak dál,vydej cd nebo něco takové a budeš u všechn 1* ♥ love you ♥
  • NEJLEPŠÍ

    JE LUKÁŠ A GÁBINA ..TO JSOU PÁNI ZPĚVÁCI!!!ŠEPS JE BEZ HLASU!!JE TO KAŠPAR ZFETOVANÝ!
    • mika.bramburka

      Re: NEJLEPŠÍ

      Lukáš a Gábina jsou tam k uplnýmu hovnu ! A jdou jenom po penězich..kdežto Míša je alespon trochu uznalej a jde mu opravdu o to reggae..a jim? jenom o prachy! O tom přeci život není...Míša má prpstě srdíčko na správnym místě a oni jeno dolary v očích..do hajzlu s obouma ...!!!
    • kajuska4

      Re: NEJLEPŠÍ

      Omg...jste tak trapní..
  • šeps

    KONEČNĚ TA OBLUDA VYPADLA ,VYHULENEC BEZ TALENTU!!!
    • Re: šeps

      Ty seš ale blbka vit hovno víš co je dobrý :(((
      • Re: Re: šeps

        tou blbkou jsem myslela uživatelku Jarku :) Michal je prostě borec a jen proto že jsou tu u nás dementi který nerozumí hudbě kterou se snaží Michal propágnout tak je špatnej ale on je tááááák skvělej :))) Míšo držím palce :)))
        • kajuska4

          Re: Re: Re: šeps

          také souhlasím ♥
    • Re: šeps

      No, tvrdit o někom kdo umí hrát na několik hudebních nástrojů, k tomu je bezesporu velký šoumen, že nemá talent... A ještě ke zpěvu, asi před rokem (nevím jistě) skončil na 2. místě sice v ne moc známé, ale pěvecké soutěži, kde v porotě seděl prof. Klezla, který mimo jiné řekl, že tato soutěž je kvalitnější než nějaké SS... a pokud si pamatuji získal i cenu diváků. Tož nějaký ten talent asi má. Navíc si myslím, že pokud by opravdu chtěl, tak i tu ABBU a jiné dá daleko líp... a oprávněně by byl ve finále. *4*
      • besta

        Re: Re: šeps

        To jsi řekla krásně..Nezbýva ni nic než jen souhlasit
        • kajuska4

          Re: Re: Re: šeps

          souhlas ;)
  • Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?

    Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?
    Hlasujte!

    http://www.to snadne.cz/hlas/4/michal-seps-vs-luk as-adamec/a
    • kajuska4

      Re: Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?

      Míša :)
      • Re: Re: Kdo je lepší? Michal Šeps nebo Lukáš Adamec?

        Šepsík :-))
  • Šeps a regge ?

    V pohodě, věčně vysmátej = vyhulenej, to je velká deviza do budoucnosti :-)
    • kajuska4

      Re: Šeps a regge ?

      njn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit