Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 21:12
  77 příspěvků

Michaela Doubravová, známá také jako Míša Doubravová je začínající česká herečka, známá především ze seriálu O ztracené lásce a z televizního filmu Deník šílené manželky,hrála v Ordinaci v růžové zahradě. Od čtyř do šesti let chodila do "Baby studia Dády Patrasové", kde navštěvovala rock and roll, klavír, dramaťák a plno dalších aktivit. Tam měla první příležitost se objevit před kamerou na TV Premiéře v pořadech Baby studio a Kuřátka. Již od první třídy se zúčastňovala recitační soutěže "Pražské vajíčko", které každým rokem vyhrávala ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to mluvis

HELE JENNIFERLOPEZ TVOJE NÁZORY NIKOHO NEZAJMAJÍ....ZKUS NÁM NECO PŘEDVÉST A PAK OTVÍREJ PUSU.....DEJ SI POZOR NA JAZYK...MIMOCHODEM MÍŠA MĚLA VYHRÁT....A TY ZKUS JEŠTĚ JEDNOU NAPSAT NĚCO TAKOVÉHO *10*
  • kesha

MÍŠA JE NEJLEPŠÍ

*14* *14* *14* *14* *14* *14* MÍŠA JE NEJLEPŠÍ!!! *14* *14* MĚLA TO VYHRÁT!!!! *9* NO ALE V ORDINACI HRÁLA TU DCERU ELIŠKY,TU FETAČKU??? *5* PLS ODPOVĚZTE NĚKDO!!!DÍKY VERUNKA *15*
  • známe se z ambrozky

ahojky drzela sem ti palce ale skoda ze to nevyslo *9* ahoj s.
  • měla vyhrát

nevím jak Bártová mohla vyhrat robina hooda ....vždyt to jeji vystoupeni bylo vždycky jako ukolébavka.....byla nudnáááá a hodněěě...MÍŠA MĚLA VYHRÁT
    • Re: měla vyhrát

Martinka je skvělá zpěvačka a Míša se za prvé na tu roli nehodí a za druhé je Míša moc mladá na hlavní roli v muzikálu,zpívá pěkně úžasně hraje tak jí to vyjde někde jinde.
      P.S.:to o té ukolébavce je kravina. *13*
  • pavelkable

Pozdravek

Ahoj Míšo
    Já Tě moc moc zdravím a mi líto že Ti to nevyšlo držel jsem Ti palce.Ale i tak jsi byla dobrá a byla jsi mi velice simpaticka.Přeji Ti vše nejlepší v Tvém
    osobním životě.Tvůj fanoušek.Pave
    e-mail cakajda@humlak.cz *3*
  • narozky

milá míšo já ti přeji vše nej k tvým dnešním narozeninám *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3*
  • charmedka-jana

narozky

všechno nejlepší a přeju hodně štěstí v životě :-D
  • přání

Milá Míšo
    Přání k tvým dnešním narozeninám
    hlavně zdraví,štěstí a dobré
    pohody,dostatek sil do dalších
    let.Finále Robin Hood v roli
    Mariany. *4* *4* *4* *4*
  • pavelkable

Pozdravek

Ahoj Míšo
    Držím Ti palce at to finále vyhraješ.
    Jsi dobrá nedej se fandim ti. Pavel cakajda@humlak.cz *3*
  • nwm nwm

hmm... ja mam misu rada ale nekdy mi prijde jako ze se nejak opici po ewe farne kerou mam taky moc ráda.. tim jak mluvi pred kamerou *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit