Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..pořád má obličej jak 12letá! *1*
  • Míša je teď skvělá v seriálu Terapie co běži na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • kajdulkas

    Miša

    Míša je nejlepší a ať si každe říká co chce je dobrá a že nevyhrála Robina Hooda nic neznamená, ta ještě bude slavná *4* *4*
  • jak to mluvis

    HELE JENNIFERLOPEZ TVOJE NÁZORY NIKOHO NEZAJMAJÍ....ZKUS NÁM NECO PŘEDVÉST A PAK OTVÍREJ PUSU.....DEJ SI POZOR NA JAZYK...MIMOCHODEM MÍŠA MĚLA VYHRÁT....A TY ZKUS JEŠTĚ JEDNOU NAPSAT NĚCO TAKOVÉHO *10*
  • kesha

    MÍŠA JE NEJLEPŠÍ

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* MÍŠA JE NEJLEPŠÍ!!! *14* *14* MĚLA TO VYHRÁT!!!! *9* NO ALE V ORDINACI HRÁLA TU DCERU ELIŠKY,TU FETAČKU??? *5* PLS ODPOVĚZTE NĚKDO!!!DÍKY VERUNKA *15*
  • známe se z ambrozky

    ahojky drzela sem ti palce ale skoda ze to nevyslo *9* ahoj s.
  • měla vyhrát

    nevím jak Bártová mohla vyhrat robina hooda ....vždyt to jeji vystoupeni bylo vždycky jako ukolébavka.....byla nudnáááá a hodněěě...MÍŠA MĚLA VYHRÁT
    • Re: měla vyhrát

      Martinka je skvělá zpěvačka a Míša se za prvé na tu roli nehodí a za druhé je Míša moc mladá na hlavní roli v muzikálu,zpívá pěkně úžasně hraje tak jí to vyjde někde jinde.
      P.S.:to o té ukolébavce je kravina. *13*
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Já Tě moc moc zdravím a mi líto že Ti to nevyšlo držel jsem Ti palce.Ale i tak jsi byla dobrá a byla jsi mi velice simpaticka.Přeji Ti vše nejlepší v Tvém
    osobním životě.Tvůj fanoušek.Pave
    e-mail cakajda@humlak.cz *3*
  • narozky

    milá míšo já ti přeji vše nej k tvým dnešním narozeninám *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3*
  • charmedka-jana

    narozky

    všechno nejlepší a přeju hodně štěstí v životě :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit