Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • určitě to je moc šikovná holčina a začala hrát i v ulici, přesto si na ní nemůžu zvyknout, mám pocit, že jí je 13.let *1*
  • ..pořád má obličej jak 12letá! *1*
  • Míša je teď skvělá v seriálu Terapie co běži na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • baraj

    Re: Re: Re: Pozdravek

    doplňuji:Plně s vámi souhlasím Nolis a Kesha *4*
  • Re: měla vyhrát

    Martinka je skvělá zpěvačka a Míša se za prvé na tu roli nehodí a za druhé je Míša moc mladá na hlavní roli v muzikálu,zpívá pěkně úžasně hraje tak jí to vyjde někde jinde.
    P.S.:to o té ukolébavce je kravina. *13*
  • kajdulkas

    Miša

    Míša je nejlepší a ať si každe říká co chce je dobrá a že nevyhrála Robina Hooda nic neznamená, ta ještě bude slavná *4* *4*
  • jak to mluvis

    HELE JENNIFERLOPEZ TVOJE NÁZORY NIKOHO NEZAJMAJÍ....ZKUS NÁM NECO PŘEDVÉST A PAK OTVÍREJ PUSU.....DEJ SI POZOR NA JAZYK...MIMOCHODEM MÍŠA MĚLA VYHRÁT....A TY ZKUS JEŠTĚ JEDNOU NAPSAT NĚCO TAKOVÉHO *10*
  • kesha

    MÍŠA JE NEJLEPŠÍ

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* MÍŠA JE NEJLEPŠÍ!!! *14* *14* MĚLA TO VYHRÁT!!!! *9* NO ALE V ORDINACI HRÁLA TU DCERU ELIŠKY,TU FETAČKU??? *5* PLS ODPOVĚZTE NĚKDO!!!DÍKY VERUNKA *15*
  • známe se z ambrozky

    ahojky drzela sem ti palce ale skoda ze to nevyslo *9* ahoj s.
  • měla vyhrát

    nevím jak Bártová mohla vyhrat robina hooda ....vždyt to jeji vystoupeni bylo vždycky jako ukolébavka.....byla nudnáááá a hodněěě...MÍŠA MĚLA VYHRÁT
  • nika1979

    Re: Re: Re: Míša Doubravovááá

    neboj luci každej človek ma pravo řict svuj nazor . jateže zbožnuju Mišu
    Doubravovou................ .a nemusime bejt lesby.............♥♠♥♠♥ *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14*
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Já Tě moc moc zdravím a mi líto že Ti to nevyšlo držel jsem Ti palce.Ale i tak jsi byla dobrá a byla jsi mi velice simpaticka.Přeji Ti vše nejlepší v Tvém
    osobním životě.Tvůj fanoušek.Pave
    e-mail cakajda@humlak.cz *3*
  • jenniferlopez

    Re: Re: Míšá!!!

    jj právě že žádný no:D:D *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *15* *15* *15* *15* *15* *7* *7* *7*
  • nika1979

    Re: Pozdravek

    Mišu Jsem viděla jak hrala vordinaci elišce dceru tam tam bila jsuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    jaji fandim Martině Taky............. to oblečeni jim jim davaj kostimeři podletoho co jim porota vibere jakej druh songu a muzikalů---------------- tak uražky Jenniferlopez, *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    čago
  • narozky

    milá míšo já ti přeji vše nej k tvým dnešním narozeninám *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3*
  • charmedka-jana

    narozky

    všechno nejlepší a přeju hodně štěstí v životě :-D
  • přání

    Milá Míšo
    Přání k tvým dnešním narozeninám
    hlavně zdraví,štěstí a dobré
    pohody,dostatek sil do dalších
    let.Finále Robin Hood v roli
    Mariany. *4* *4* *4* *4*
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Držím Ti palce at to finále vyhraješ.
    Jsi dobrá nedej se fandim ti. Pavel cakajda@humlak.cz *3*
  • nwm nwm

    hmm... ja mam misu rada ale nekdy mi prijde jako ze se nejak opici po ewe farne kerou mam taky moc ráda.. tim jak mluvi pred kamerou *7* *7* *7*
  • Re: Znam se s ni

    proc nema ve filmografii ordinaci nebo kriminálku andel ? *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit