Přejít na výpis diskuzí

Michaela Jílková

OSOBNOST 4.11.2010 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Míšo jste velice chytrá a taky pěkná,máte krásný zadeček
  • Milá Michaelko,
    umím pochopit Vaši situaci, protože jsem ji prožila třikrát. Vím, že budete muset umět žít sama, protože s dětmi se partner najít nedá.Narozdíl od nás běžných žen jste dopadla velmi dobře. To můj multimilionář mně prvně rozbil hlavu a potom následně vyhodil "nahou a holou" na ulici s pomocí karlovarského soudu.Ač o tom píšu šestnáct let, nikoho to nezajímá. Možná by stálo za to, aby se ženy samy vyjádřily k těmto situacím ve Vašem pořadu. Eva Richterová
  • Ahoj Míšo prosím obleč si do pořadu Máte slovo něco hodně přiléhavého z lesklé látky at je vydět tvuj sexi zadek vždycky ve čtvrtek se dívám na vás.Míšo nemužu si pomoct chytnu si ho do dlaně a provozuji na tebe bukkake, si sexy, a chztěj bych tě postříkat a pomilovat aji doopravdy.Doufám že se neurazíte až si to přečtete to by měla být pro vás poklona. Na konci pořadu Máte slovo řekni přeji velmi příjemny večer a mrkni abych věděl že si to tady četla *14* *12* *16* *6* *6*.
  • Tisíc lidí,tisíc názorů.Takový jsme my češi od roku 90.Rozumíme všemu,protože jsme nejchytřejší na světě......Co se mě týče a mého názoru na její pořad? V pohodě.P.Jílková zvládá- Máte slovo-a je to inteligentní ženská.Když se jí dívám do jejích krásných očí a na její figuru,začíná ve mě pomalu vařit krev.Nemusím doufám pokračovat.Všem lidem dobré vůle přeji vyrovnaný život,spokojenost a nervy v klidu. *5*
  • POKRACUJTE *3* *5* *16*
  • paní Jílková je krásná ženská...tady ale její přednosti končí.Je na ní příliš znát touha po moderátorském úspěchu,myslím že jí nejde o témata a dokonce ani o lidi v nich zobrazované..dle mého názoru patří někam do komerční televize nebo do něčeho podobně laciného.
  • Vážená paní Jílková, zdravím Vás z Krkonoš. Dnes Vám to  hodně slušelo. opravdu krásné šaty. Jinak k tématu pořadu se nebudu vyjadřovat. Pan Zeman je pro mě mrtvý muž. Ale Vy jste skvělá, moc Vám přeji další odvahu potýkat se s lidmi, kteří sice mají moc, ale někdy mám pocit, že ač mají různé tituly, tak jsou v politice kvůli sobě, nikoliv kvůli nám občanům. Držím palce. V úctě, Petr Holubec, Horní Branná.
  • Paní Jílková ďakujem Vám za tu poslednú reláciu o Ukrajine.Konečne už bola beseda nie iba jedným smerom,ale boli aj s druhej strany.Ja som z Slovenska a pozerám i české media,všetke rovnako publikujú že protestújúci boli andele.A vi ste dali možnosť aj druhej strane. Ďakujem pekne. Dušan
  • Dnes velmi dobře zmoderovaná diskuze na velmi výbušné téma. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit