Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kuklová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt kost

    Je jako víno čím starší tím lepší. Opravdu je moc hezká milá a připadámi že asi ani nebude namyšlená. podele mne je to opravdová ideální žena.
    *14* *1*
  • Chápu

    Dobrý večer! Teď jsem přečetla Míši rozhovor na Seznamu a musím říci, že jsem zažila něco podobného s mužem, který se dostal do dluhů svou lehkomyslností a byl v tom taky exekutor a já to prožila a je to rok a půl, co jsme se rozešli a já mám pořád hroznou barikádu vůči mužům, vždycky, když má někdo zájem, tak si ho zošklivím, a Míša mi dala naději, že to snad někdy přejde, že najdu někoho, kdo bude fakt splňovat mé požadavky a bude mi oporou, díky. Pocity mám stejné
  • pochvala

    Je to skvělá, hezká herečka, nejlepší a nejtalentovanější co znám, kam se na ní hrabou nějaký americký ...
    - byl jsem na muzikálu Tajemství v Kalichu, kde Míša hraje hlavní roli s Ivanem Vodochodským a úplně super *14* *3*
  • Míša

    Jsi velmi sexy, milá a inteligentní žena, navíc umíš u mužů probudit ochranitelský instinkt, to je vražedná kombinace. Zvu Tě na večeři! *5*
  • Jack Rozparovač

    Byli jsme s kamarádkou na Jackovi Rozparovači hlavně kvůli Lumírovi Olšovskýmu. Musím ale napsat, že Vám to spolu moc slušelo a hráli jste moc hezky. Jste opravdu pěkná ženská, i když vypadáte jako drobounká holčička, taková roztomilá. Škoda, že jste nám utekla a nemohli jsme se s Vámi vyfotit.
    Přeji krásné Vánoce, bohatého Ježíška a pěkný nový rok! JANA
  • Text

    Musím říct,že jste hrála velice dobře v uzikálu Jack Rozparovač hrála jste ze všech nejlépe s alternací,tato role se vám hodila.
  • Nej

    Moc se mi Míša líbí v pohádkách. *4*
  • Text

    Michaela Kuklová je nesympatická,hnusná herečka,která by neměla vůbec lézt do televize!!!Neumí vubec hrát!!!!!!!Hnusí se mi ve Světlech Pasáže,jak rozbijí manželství Justicových!!!!!!!!!!!!!!!! *13*
    • Re: Text

      dvorka ty si ale trubka náctiletá, že????????hlavně že ty si košérrr *3*
    • Re: Text

      No a,dělá jen to co je ve scénáři! *4*
  • SUPERMARKÝTKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI Z PEKLA ŠTĚSTÍ A JAK TAM TY A DALŠÍ HERCI HRAJETE.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ.

    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPERMARKÝTKA

      Správně....nejlepší je v pohádce ,,Z pekla štěstí"! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit