Přejít na výpis diskuzí

Michaela Marksová

OSOBNOST 12.6.2014 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Marksová není skutečně přijatelná ministryně pro tuto tématiku, je arogantní, neschopná a v případě zájmu lidí nesdílí jejich požadavky. Při diskusi s lidmi dělá , že je velice vytížená a vyhýbá se kontaktu s obyčejnými lidmi - pohrdá jimi. Má pracovat pro lidi ne pro sebe. Nechceme, aby nás zastupovala.
    • Pani Jano plne s Vami souhlasim ,dvakrat jsem ministrini psal ohledne sikany OSPODU MYCH DVOU DETI.Nejenze vubec neodepsala ,ale ma plnou podporu deti a kdyz se na ni obratite tak nema slusnost ani odpovedet.Takovou ministrini ktera se diva jen kolik ji mesicne prijde na konto nepotrebujeme,doufam ze v pristi vlade uz nebude.
    • Máš naprostou pravdu ,ale neboj se brzy na ní dojde a ta poletí (jak)čarodejnice. *12*
  • Vážená paní Marksova víte ,že u soudu zapisovatelka či jiní úředníci mají plat čistého tak kolem 13 000 Kč. Přidává se pouze soudcům. Po úřednícich chtějí maturitu vysokoškolské vzdělání nezdá se Vám to absolutní či ponižování vzdělaných lidí. Co proto uděláte?
  • Tak a novou daní aby lidé více rodily a méně platily se tedy vyznamenala. Paní Marksová, vy si asi vůbec neuvědomujete, že tímto navrhem pro zvyšení daní pro bezdětné nahrávate akorát socialně slabším občanům romského původu. Nejsem rasistka, to rozhodně ne, ale když se člověk podíva kolik děti mají oni a kolik někteří z nas je v tom dosti markantní rozdíl. Nehledě na to, že některé ženy by rádi měli děti,ale prostě je mít nemůžou, buď už ze zdravotních důvodů, nebo protože jsou neplodné. A kvůli tomuto by měli platit více? No to snad nemyslíte vážně? Tohle mi přijde jako ubohé bezpateřní jednaní s úmyslem rozdělit už tak rozdělenou společnost na chudé a bohaté, ještě na větší propast v rozdílnosti skupin lidí.Já jsem třeba neplodná, a věřte, že ani nevíte jak bych ty děti chtěla. Proč bych já, už tak daňový poplatní bych měla platit za něco, co mi prostě příroda nedopřála. To že vy mate děti je sice hezke,ale ne každému je toto přáno.
  • Nejen, že jsi škaredá, ale také totálně blbá. Proč horníci? Proč ne další fyzicky náročné povolání? Jebko debilní.
  • Dobrý den Paní Marksová!
    Prosím Vás moc o pomoc!!!Dostal jsem se do Vážné situace,přišel jsem o práci,jsem ve finanční krizi a na ůřadu práce ,jsou neschopní lidé co nedokážou pomoci!!! Prosím Vás tímto o fundovanou radu co mám dělat,
    abych to vyřešil!Jestli jste schopna mne pomoci s prací a tím by mne to asi vše vyřešilo a postavilo mne na nohy!
    Děkuji tímto za pochopení a odpovědˇ.
    S pozdravem Bedřich Slouka,Tel:602960115.
    • Pane Bedrich proc prosite Marksovou,ta si Vas ani neprecte mohla by prijit o dobre placene koryto.Vim o cem mluvim 2krat jsem ji psal.
  • Co stím budete dělat,romové berou každý týden plat s Anglie a zde pobíraji veškeré nároky utekli před dluhy..dnes si žiji jak baroní.Doslova se tím chlubí s pozdravem..je to neuvěřitelné
    • To je svatá pravda,romové si žijí nad poměry a to vlastně z našich daní.Nikdy dělat nebudou,proč taky ,když jim jde stát na ruku.Nejsou to jen nechutné soc. dávky,ale i různé příspěvky/bydlení, na děti, na potraviny,na spotřebiče atd.../,proto se také tak množí.A přitom si přivydělávají např.odchodem do ciziny a když se vrátí čeká je tu nadité "socialní spoření/,je to normální?Okleštit soc. dávky a bude dost peněz na důchody i na pomoc opravdu potřebným.Nemakáš půl roku,přijdeš o všechny dávky!Takhle se nám jenom smějí a mají proč.
  • Vazena pani omluvte ze pisi jednoduse bez hacku a carek nejsem expert vpouzivani pc, presto se na vas obracim s zadosti aby vas resort zastupovali skutecni odbornici.Nezadam ani o zadne prispevky protoze je to stejne zbytecne.Jedina vec ktera me zarazi je to ackoliv jsem schopen pohybu jen na id voziku za pomoci manzelky jelikoz bydlim v prnim patre a sam si vozik nesnesu presto me byl odebran prukaz ZTP/P abyl mi vystaven prukaz ZTP Chapu ze je spousta invalidu kteri jsou nasi spolecnosti na obtiz aspon podle pristupu uredniku k nim.Ackoliv jsem mel kladne vyjadreni odborniku byl mi prukaz odebran po rozhodnuti PL ktereho obor je detsky pediatr.Hodne uspechu ve vasi praci vam preje Karel
  • Paní ministryně, jaký obor na Přírodovědecké fakultě UK v Praze jste vystudovala? A jaké je Vaše jméno a příjmení (skutečné). Děkuji AA
  • Paní ministryně zde chce zavádět norský nacistický systém a krást děti z tzv problémových rodin. To znamená i z rodin, které nesouhlasí s postupem a svinskými rozhodnutími vlády. Doporučuji rodičům, pokud jim státní úředník přijde neoprávněně ukrást dítě (stejně jako v Norsku), tohoto úředníka zabít.
  • Dobry den paní mynistrině obracím se na vas s otázko ohledně neplacení vyživného.Sem samoživytelka život nemam lehký s dětma musím hodně bojovat aby sme v dnešním světě přežily.Jde oto že sem skoro 12let rozvedena otec dětí ma stanoveno vyživne 3200kč.na oba syny.Bohužel zejem nema nikdy jim nic nedal nezavolal jim jak se mají nebo jestli něco nepotřebuji.Dluží stale na výživnem jen za poslední dva roky to je přes 40 000kč.Když podam trestní oznamení jde to ksoudu tam ho odsoudí na 8měsícu otec dětí se odvola neplatí dal a do vykonu trestu nenastoupí.Co stím mam pocit že na vině sou i Soudy že to vše dovolí.Sem s dětmi na eksistenčnim životním minimum bydlíme v 1+1 .Ja sem bez prace na severní moravě je to s prací špatné a matkam samoživytelkám jako já by moc pomohlo kdyby stat platil aspon čast vyživného za otce spizdravem .Martina
    • Vám by moc pomohlo při hledání zaměstnání se zejména naučit pravopis!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit