Přejít na výpis diskuzí

Michaela Maurerová

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žádost

    Ahoj potřebovala bych prosím číslo na Míšu anebo e-mailovou adresu...vlastně by stačil jakýkoli kontakt:) *4*
    • nika1979

      Re: žádost

      zistim mailik na mišu pak tiho tu napišu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* dzs
  • jo je dobra

    jo je vazne dobra..znam ji osobne pres jeji kamaradku coz je i mamky kamoska (jmenuje se lenka kholova a vlastni firmu jackpot) no je proste fakt strelena a moc ji dekuju ze takova je protoze je to skvjelí...mam te rada miso ses dobra...ted na tebe delam referat na obcanku...je mi potesenim... :D pa *5*
  • Míša

    Poznala jsem ji na natáčení Tykadla pro českou televizi, byla s ní vážně sranda *3*
  • misa

    Ahoj miso jmenuju se verca a chodim do klubu jahoda a moc bych byla rada kdybi jsi se na nas prisla podivat.splnila by jsi mi zivotni sen kdyztak napis na email werona08@seznam.cz dik
  • Úpa úžo...

    Podle mě je Míša vážně skvělá ženská...myslím si,že si na nic nehraje je taková od pohledu sympatická a je pěkná...osboně bych ji chtěla poznat *1*
    • Re: Úpa úžo...

      *1* já ji taky kámoši mi říkají digi a říkají že jsem stejná jak ona ale to teda nejsem ona je lepčíí
  • Míša

    Míša je ve skutčnosti stejně ulítlá jako Digi....neznám ji přímo, jednou sjem ji viděla ve skutečnosti a je to taky pěkný třeštidlo,ale moc milý *4*
  • Pěkná baba

    Míša Maurerová krásná holka a skvělá herečka jenom je jí škoda pro stupidní nekonečné seriály na Nově viz Ulice
    • Re: Pěkná baba

      mne ulice neprijde jako stupidni serial....nekonecny serial ano....stupidni ne....je to vec nazoru, stupidita muze nekomu pripadat i fotbal....takze tyhle silny slova bych z toho vynechala....
      • nika1979

        Re: Re: Pěkná baba

        ja vine chavam ti neslušne slova ja taky vinechala...............čauky *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je hrozna:-((

    Curina *5*
  • mě se zdá fajn a mám jí ráda:)posílám pusu všem *3*
  • SUPERULICE,SUPERDIGI

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI ULICE A JAK TAM TY A DALŠÍ HERCI HRAJETE.HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • nika1979

      Re: SUPERULICE,SUPERDIGI

      superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bajo holka sexy herečka .................. libaji posilam kisses *14* *14* *14* *14* *7* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit