Přejít na výpis diskuzí

Michal Červín

OSOBNOST 8.11.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laďa

    Ahoj Michale, ráda bych, kdyby se mi Tvůj kamarád Laďa ozval do mailu. Potkali jsme se v r. 2008 na ostrově K.S. Díky. Miriam.
    • ahoj napiš mu na socap@seznam.cz
  • SRAZ PRAŽAČKA

    Ahoj Michale,chystá se sraz gymplu,potřebovala bych se s tebou spojit,napiš mi mailovou adresu,nebo sleduj nástěnku naší třídy na www.spoluzaci.cz.
    Dík,Hanka
  • Ahoj

    Ahoj Michale.čekal jsem až opadne mediální bublina okolo Tebe.Doufám že si to ty nebo Tvůj syn přečtete a ozveš se.Byly jsme na základce v Praze kamarádi,chodily jsme spolu hrát tenis,Pak jsem se odstěhoval.Snad si vzpomeneš.Těším se že si pokecáme.Zatím ahoj Petr.
  • Nechápu

    Co dělá Michal Červín mezi osobnostmi *7* Zajímalo by mě, čím se o to zasloužil - je snad zpěvák, herec, spisovatel,...? To, že se vyspal s pár kurvama a tu největší si vybral přece z něho ještě nedělá osobnost *9*
    • Re: Nechápu

      nula...zadna osobnost...navic jak ted pujcuje ferari?a kazdymu rika kdo zkusi jet rychle: to mi to auto musis nicit? Posera jeden... jeste si rekne o 300,- ze mu to nekdo pretoci... kdyz je zmrd a boji se o auto, tak at se nesnazi vydelavat na necem o co se tak boji...
    • Re: Nechápu

      takhle se o mojem tátovi mluvit nebude je to jasný všem... *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      • Ty mrdko proč te nesplachli do hajzlu
      • Re: Re: Nechápu

        se máme jako z tebe posrat??? *9*
      • Re: Re: Nechápu

        hele hele, rozmazlený fracek se ozval:D:D *15*
        • terishek

          Re: Re: Re: Nechápu

          zavídíš že má múj táta prachy? *3*
          • je to holota smradlavá
          • Re: Re: Re: Re: Nechápu

            VŽDYŤ MÁ HOVNO *9* *9* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Nechápu

            jj, rve mi to úplně žilky na rukou:D:D:D *15*
    • Re: Nechápu

      Tak tohle bylo fakt dobrý Ashley! Stručné, rychlé, pravdivé:-)
      • Re: Re: Nechápu

        ehm..taky to nechapu *9*
  • Michal Červín

    divala jsem se na Vem si mě a bylo to fakt dobry.....obdivuji michala za to ,že vůbec dokázal do něčeho takového jít...Michlae moc moc si přeji aby ti to s Barbarou vyšlo *3*
    • Re: Michal Červín

      Neni za co obdivovat...jen se snasi bejt jeste vetsi snobecek... je mi ho lito... ted se vzteka a nechce platit alimenty a rika ze je Barbara na prachy...kdyz ji balil na prachy? At si zkusi nekoho balit bez penez.... tezka nula...
      • Re: Re: Michal Červín

        Je to srab a podvodník, dluhy má všude kam se podívá. Chudáci ty pipinky co mu skočí na lep, stejně skonči v base.
        • měls pravdu ! *1*
    • Re: Michal Červín

      Taky jsem se občas podívala na co to kamarádky koukají..Zdálo se mi ,že všechny holky letí jen na konto..Ale to je život!!!Jinak to byla někdy docela i sranda..PS-Doufám ,že si dobře vybral.. *1*
      • Re: Re: Michal Červín

        vybral,je svá, ale skvělá ženská a i maminka ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit