Přejít na výpis diskuzí

Michal Dočolomanský

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keby ešte žil tak by si dnes oslávil svoje narodeniny
  • Sympatický herec to byl.
  • ja som ho zboznovala a aj dne na neho s uctou spominam
  • Re: Náhoda

    ovšemže i též rok 2008
  • Náhoda

    Moje babička zemřela přesně ve stejný den jako pan Dočolomanský. Zemřela ve 2 hodiny odpoledne. Oběma budiž lehká země
  • Moc hezký chlap

    Tohle byl opravdu moc hezký chlap, jeden z nejhezčích slovenských herců, nejraději ho mám v Inženýrské Odysee *3*
  • lieblinka

    Československý idol

    Byl to výborný herec, krásný chlap a nejspíš i strašně hodný člověk, vždycky jsem ho obdivovala a to jsem nebyla sama, se mnou to bylo tisíce Slovenek a Češek, proč se konečně nenajde pořádný lék na tuhle hnusnou nemoc, proč se mi zdá že na ni umírá čím dál tím více lidí....... *9*
  • elll

    sbohem

    je ho škoda,byl to výborný herec a navždy zůstane v našich vzpomínkach. sbohem Dočko
  • Re: prosba

    Tú úlohu hral Ivan Palúch.
  • Sbohem Myško

    Upřímnou soustrast celé jeho rodině.
    Myško byl báječný muž, milujíci humor a život. Jeho škoda. Kéž by bylo takových mužů vic.
  • evelina

    klid?

    Stále se píše, že Mišo není pohřben, že si jedna z jeho sester nechává urnu neznámo kde? Prosím, dopřejte mu po smrti klid a umožněte jeho přiznivcům, aby se mu mohli přijít poklonit. Vždyť si to za to, co pro nás všechny za života vykonal opravdu zaslouží!!!!!!
  • postreh

    Velka vdaka ceskemu denniku,ktora zverejnila tak pekne spomienky na nasho milovaneho herca,komika,spevaka a hlavne vynikajuceho cloveka.Velka vdaka Vam vsetkym,ktori ste tu vyjadrili aj svoje prispevky.IN MEMORIAM
  • evelina

    POSLEDNÍ SBOHEM

    Dnes se s Tebou Miško loučí ti, kteří Tě obdivovali a měli rádi. Připojuji se k nim a děkuji Ti za nezapomenutelné zážitky z filmové, divadelní i televizní tvorby.
  • Re: prosba

    Ahoj, princa Bajaju hral slovenský herec
    Ivan Palúch, ktorý bol v 70 rokoch velmi obsadzovaný v českých aj slovenských filmoch, hral i v Markétě Lazarové čo bol
    najvýznamnejší film v českej kinematografii. Ivan Palúch dodnes žije v Banskej Bystrici.
  • Charizamtický idol mnoho žen i dívek...

    Když jsem se tu smutnou zprávu dozvěděla, byla jsem zrovna v práci. Je to moc bolestivé a pro mně rozhodně nečekané úmrtí. Pan Michal D. byl pro mně vždy skvělý herec, ještě lepší člověk a v neposlední řádě krásný mužský...Československé divadlo a filmové umění ztrácí v jeho osobě velikou osobnost. Čím dál víc lidiček umírá na tuto zákeřnou nemoc a překvapuje mně u lidí, u kterých jsem si myslela, že tu budou dlouho. Čest Vaší památce a upřímnou soustrast všem pozůstalím.
  • Re: prosba

    Prince Bajaju hrál slovenský herec Ivan Palúch.krásný den *4*
  • Re: prosba

    Hrál ho Ivan Palúch.
  • prosba

    Celou dobu jsem si myslel, že Michal Dočolomanský hrál v pohádce BAJAJA prince.Všude píšou co všechno hrál at už ve filmové nebo divadelní sféře.Může mi v tom někdo pomoct?Ale nikde jsem se nedočetl, kdo toho prince vlastně hrál.Děkuji FD.
    PS:obdivoval jsem ho a je to hrozná škoda!!! *9*
  • Upřímnou soustrast

    Upřímnou soustrast - Michal byl výborný herec. Měla jsem ho ráda.
  • evelina

    Smutek

    Miško, je mi to moc líto, že už nejsi mezi námi. Budeš nám chybět, byl jsi prima herec, hezký mužský a dorý člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit