Přejít na výpis diskuzí

Michal Fraš

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRO FANINKY

    Holky neblbněte,do nedávna chodil s mou sestrou,která má z toho dodnes oči pouze pro pláč.Dluží kam se podívá a o podrazech ani nemluvim.Takže : pokud máte pořád zájem tak tady máte aktuální mobil : 731344113
    A užijte si to s nim.
    • Re: PRO FANINKY

      Michal je kurva, taky s nim nemam dobre zkusenosti.. *9* Lepsi je se tomule cloveku vyhnout, je dost nebezpecnej. *16*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Viděli.je to pěkná svině radši od něj co nejdál. *13* *10*
  • Míša je krasavec
  • michal je totalni debil.....nesnasim ho...
  • Michal pryč

    Tak mně je Michal strašně nesympatickej něco mi na něm nesedí přijde mi jako hajzlík hlavně by měl příbrat, protože vypadá jako by právě vyšel z koncentrčního táboru.Je v té vile úplně zbytečnej ani ho tam není pořádně vidět.
  • Primitiv nikoliv student

    jak může takový člověk bez inteligence moderovat v rádiu nějaký pořad? Nechápu,že ubožák pouze ze základním vzděláním a potencionální kriminálník nedělá raději užitečnější práci /vzhledem k jeho vzdělání/ a to jest výkopy a nebo zametat město. To je jediné na co má.
  • puberťačky

    Tak už vám to došlo puberťačky, Michal vás podvedl všechny, ha, ha, ha, prý vysokoškolák. Terezka ho odhalila, má jen základní školu, lhář jeden.Je to podvodník a pasák, doufám, že se vám rozsvítilo...
  • Michal je lhar

    Proc nema Michal vyplneny udaje o svym narozeni?I misto narozeni je spatne, nenarodil se v Praze, ale pokud vim tak v Jeseniku. Povolani student taky neni pravdivy, nema dodelanou ani maturitu, jak by mohl byt student. Spis by tam melo byt kuplir. Nechapu ceho tim lhanim chce dosahnout
  • MILUJU MÍŠU!!!!!!!
  • miso miluji te

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit