Přejít na výpis diskuzí

Michal Hrdlička

OSOBNOST 26.1.2014 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Karolína.
  • Uz nevi jak se zviditelnit.
  • michale jsi prijemny moderator a karolina prijemna take nedejte na drby lidi a zijte si zivot sami lide jsou neprejici a zavistivci
  • michale na matejske pouti jste super s karolinou
  • michale bud rad ze mas kaju ta ti moc pomohla je to prijemne hezke devce hlavne si ji vaz
  • karolinko jsi jednicka umis hrat tenis a ty fotky z valentyna jsou super
  • karolino a michale jste hezky par a drzim vam palce konecne sis nasel tu pravou jste krasny par
  • Doufám,že mu malá Linda nebude podobná,protože má nějak křivej ksicht.Asi odráží charakter.
  • michale a karolino slusi vam to moc vcera jsem videla fotky z letiste z melbourne jste jednicky at vam to vydrzi 27.1 2017
  • michale a kajo fandim vam k sobe se hodite moc a mej ji rad na borhyovou kasli ta se k tobe nehodi
  • michale a kajo slusi vam to lucie je stara neprijemna
  • Slabosti Michala Hrdličky jen dokazují sílu Karolíny Plíškové. Klobouk dolů před tímto vztahem, nechť potrvá navěky. Aby s ním takhle zůstávala, tak se jistě nesnaží bojovat jen ona, ale i Michal. Proč to nevyšlo s Lucií Borhiovou? Asi z důvodu, že nemají tolik společného a také mi připadá, že Lucie si mohla myslet, že je něco víc. Tohle je věc, která se chlapovi nesmí udělat, jinak odejde. Žena má mít muže v úctě, i když je "služebně" starší. Vím, o čem mluvím. O nás jako o páru, si lidé myslí, že jsme stejně staří a není to pravda. Musíme se oba snažit, i kdyby padali blbci z nebe. Co se týče oslavy v Karlových varech, tam chodí jen lidi se záměrem flirtovat a na zálety. Jistě tam byl i můj bratránek. Není slavný a není pod drobnohledem. Je jen zvukař a údajně úspěšný podnikatel. Ale nikomu se zpovídat nemusí, všichni si o něm myslí, že je vzorem ctnosti (pod svícnem je tma). Ani své ženě, které to ujištění, že se nic nedělo asi stačí, když dostane navrch nějaké prašule. Tam ale o vztah už dávno nejde. Kdo čeká na svatbu 8 let a má ji až po nás, stejně jako s dítětem až po nás. Jedině vypočítavé svině, které se přiživují na rodičích a příbuzných! Ať si každý zamete za vlastním prahem, ale když mám volit, tak přeju víc Hrdličkovi. Bratránek ať se jde bodnout!
  • Dejte mu pokoj a zameťte si každý před svým prahem....
  • Jsem velice ráda, že jste si pane Michale přečetl můj příspěvek. Je to můj názor na Vás. Úctu a respekt si musí každý zasloužit. Naplácat na zadek by potřebovali i Vaši rodiče, za to jak Vás (ne)vychovali. Zatím jste nic nedokázal, nejste nic jen duševní mrzák, jak jsem napsala již včera.
  • Ale žádnej "duševní mrzák" - ale zjevně člověk s nízkým podílem alkoholdehydrogenásy ve své enzymatické výbavě. Nedostatek tohoto enzymu, který rozkládá alkohol v těle je příčinou toho, že panu Hrdličkovi stačí k navození opilosti opravdu velmi málo. Pokuď to neví a snaží se "držet krok" s kamarády - je podobný excess hned! Alkohol v zažívacím traktu u těchto lidí navíc zvyšuje prostupnost střev i pro jiné látky, je dost urychlena i střevní pasáž (průjmy). Tento deficit je v české populaci poměrně vzácný (cca 4% obyvatel), naopak není vzácný na východ od Evropy (zcela běžný je u Asiatů, kteří se velmi rychle opijí). Je častý i u kočovných kmenů Arabie - a byl důvodem, proč "prorok" Muhammad moslemínům zakazuje požívat alkoholické nápoje - i po malé dávce alkoholu byli v boji nepoužitelní.
  • Já myslím že psali, že žije a má se fajn neřešííí *3*
  • Spíš utíkají od Lucky
  • No ty seš teda pěkné Zapálenej :))
  • Je to divné....
  • To je dobře Hrdličko žes ji nechal,konečně bude jen moje-moje-moje-moje-moje-moje protože ji už dlouho miluju.
    David Zápal ze super.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit