Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudec

OSOBNOST 5.9.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotka

    Sorry, omylem se mi uložila fotka samotnýho synátora, místo fotky synátora s Míšou. Je jeho velkej fanda. Fotka mi nejde odstranit.Kdyby někdo věděl jak na to, tak pryč s ní. Dík *9*
  • Míša

    Taky musim souhlasit s Anetkou,Míša je ten nej hokejista a je pravda,že jenom jemu můžem děkovat,že jsme to vypadnutí vzali,tak jak jsme ho vzali.Je protě nejhezčí,nejlepší mno prostě nej.A taky doufám,že Adámek bude po něm. *3*
  • Míša

    Anetko souhlasim s tebou, akorát bych dodala, že má moc krásnej úsměv a to se jen tak nevidí. A ten zadek na buly *15* *14* No prostě je to moc skvělej hokejista a doufám, že Adámek bude po něm.
  • Miško

    Miško HUdec- tohle je skvělej člověk a výbornej hokejista. jen jemu mužem s Katuškou a Raduškou děkovat ,že jsme vypadnutí vzali tak jak jsme ho vzali. Michal je skvelej kluk kterej hokej miluje,hraje drdcem a nikdy by svuj tým nezradil.Doufám ,že se mu v sezone 08/09 bude opravdu dařit a ,že svýma golama pomuže k dosažení onoho tak vytouženého titulu.taky by už konečně pan Supler mohl otevřít oči a vzít Hudyho na MS! Jinak nás v budoucnu čeká v řadách motoru posila Adamek,doufám ,že bude po tatkovi ve všech smerech :) Takže ještě jednou Miško díky :) *4*
    • Re: Miško

      Ahojky *4* on má Míša chlapečka ? o tom ani newim , a jaká jsem jeho faninka *1*
      • Re: Re: Miško

        Chlapečka Adámka-7 měsíců :)
  • Míša

    Jů Míša *14* Velmi dobrý hráč s krásným úsměvem *14* Míšo , zůstaň v Motoru co nejdéle ...
    S pozdravem Victoria ♥
  • denda

    je to super hrac a ma dobrej styl hrani!! fandime ti miso! drz se !! *4*
  • Michal Hudec

    JJ opravdu je dobrej,jen doufám,že od něj uvidíme taky nějakou bitku tuhle sezonu. *1*
  • Michal Hudec

    Můj nejoblíbeňější hráč Mountfieldu.Proto sem mu tu taky vytvořil profil:-))A jinak co se týče jeho hry,tak hraje velice dobře. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit