Přejít na výpis diskuzí

Michal Kavalčík

OSOBNOST 29.5.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PSGZlin
    Vše nej Rudo hlavně štestí a zdravíí tak zduř :D
  • .....připadá mi,že je to furt dokola...už se to okoukalo...jestli je chytrý,bude se stávat sám sebou,ruda už mu spíš ubližuje,ale písnička ostrava dobrý......tam rudu stoprocentně schvaluju...
  • PSGZlin
    je s ním velká sranda na F1 *3*
  • Vše nej Rudo *2*
  • no jo,

    slavný slezský humorista
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • Rudo si skvělej fakt. Jsi supr a chci se tě zeptat na YouTube je video který se jmenuje facebookový psychopat a nehrál si tam toho chapa co jakoby zastřelil tu holku ? Pls odpověď :) Děkuji sandálek
  • Rudo, fandím Vám při vysílání v rádiu. Vaše průpovídky se mi líbí a hlavně, jak šijete do našich představitelů ve vládě!!!! Jen tak dál!
    • Jak ? Rekl by jsem dost trapne. Chtel by jsem videt jeho vysledek testu na IQ.
      Mozna ma priznice a vetsinou v Ostrave - coz plne chapu. Tim nechci urazit vsechny. Bud at pritvrdi a nebo at se na to vybodne trapacek. Zlatej Nohavica. To je pan OSTRAVAK.
  • darca
    A co pohádka-Zlatník Ondra ? Tam byl ještě ok,těd ze sebe dělá někdy blbce-až moc
  • _opicka16_

    NEJ

    Neeeeeeeeeeeeejlepší zpěvák, komik a herec *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    Je prostě supeeeeeer *3* *3* *3* *3* LOVE
    • Re: NEJ

      Viděl jsi to video na youtube,jak říkal co ho naučila mama?Pry:Moje matka mě tež naučila naboženstvi.řikala:modli se synku,aby to z teho koberca šlo dolu:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit