Přejít na výpis diskuzí

Michal Nesvadba

OSOBNOST 12.11.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • M

    Nekecejte tady kraviny!Je to příjemnej člověk *4* Já už jsem ho viděla asi 2krát nebo 3krát naživo a byl uplně v pohodě
    Žádnej machr to není-je naprosto OK *16*
  • Michal Nesvadba

    Milý Michale
    Blahopřání k Tvým dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví a dostatek
    svých sil do dalších let.
    Kouzelná školka pro děti. *4*
  • granger.hermiona

    Michal

    Michal je ten nejlepší člověk kterého jsem potkala.
    • jitkamorcova

      Re: Michal

      souhlasím, inteligentní, slušný, pozorný a se smyslem pro humor......bezvadný človíček *14*
  • zpráva

    koukám se na kouzelnou školku ale jenom když tam je michal protože z michalem je sranda *15* *1* michal je prostě samá sranda mít ho doma tak se s nim vůbec nenudim verča *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4*
  • NEJJ

    Michal je proste nej hlavne se libi v kouzelne skolce je snim nej bugr lepsi nez Dáda!!!! *1* *4* *4* *4*
  • katy22

    bezva

    michal je hustej.. kouzelná školka me teda moc nebavi ale kdyz je tam on tak je to fakt sranda *1*
  • jana bahenská

    happy britnay tono,happy brithay tono,happy britnay milý Míšo happy brithay tono.jéééééé *4* *4* takový lidi si to zaslouží.jako jsi ty.ahoj chaglos *3* *14* *4* *4* *4* *4* .jsi moc náhrnej v Kouzelný školce
  • Představení

    Děkujeme Michalovi za krásné představení dnes v Ostravě, moc jsme se se synem Alexem pobavili *4*
  • Dopi

    Je to nejlepší herec co znám,a hlavně supeeeeeeer hraje v Kouzelní školce. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5*
    • Re: Dopi

      a kdo to asi nevi???!!! *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit