Přejít na výpis diskuzí

Michal Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to dobrej pocit nekoho ve filmu líbat *14*
  • Ahoj Mišaku pořád stejnej humor jako na škole momentálně koukám na vtip za stovku je to super *5*
  • Dotaz

    Dobrý den Michale, chtěla bych se zeptat, zda-li je možné na Vás někde získat i soukromí či jiný email, nebo zda-li máte nějaké své diskuzní forum? Předem děkuji za odpověď.
    Vaše fanynka. *14*
  • dotaz

    Michale, chtěla bych se Vás zeptat, zda pocházíte z herecké rodiny a zda máte sourozence. bohužel ve Vašem krátkém životopise tyto údaje chybí. děkuji za poskytnutí informací.
  • Srbská Kamenice-povodeň

    Ahoj Michale,pokud chceš nějaký fotky ze zachranné akce z povodně, pošli mě kontakt na email kaja.hula@seznam.cz
  • V Marii Stuartovně

    jsem byla dlouho na pochybách, zda jste to vůbec Vy, Michale, Váš přízvuk byl tak věrný, že to vypadalo na skutečného cizince! Jako obvykle jste exceloval!!!
  • ahava76

    DNV

    Zdravím Michale... vzhledem k téměř stejnému věku si dovolím tykat - ve Vojckovi prostě super! A Stuartovna... :-)) Prostě vždy se mi to moc líbí. Doufám že tě v DNV zase brzy uvidím :-) Hezký den! Lenka
  • Ahoj

    Ahoj, chtěla sem se zeptat.... Moje kamarádka si pozvala Michala Novotnýho na svůj maturitní večírek jako moderátora.... Proto se chci zeptat, jestli nevíte jak by se to dalo zařídit??? Prosím poraďte"!!! *9* *9* *9*
  • Anděl

    V Kriminálce super, jsem zvědavej na Vy nám taky... Držim palce!
  • Roztančená bránice

    Ahojky človíčku, 21.2. jsem s kamarádkama byla ve Vinohradech Do naha- musím říct - tedy napsat, že jsem se dlouho tak nezasmála a že se směju ráda často a prý i dost(až příšerně) nahlas, ale to většinou tvrdí lidé, kteří se smát neumí... Bylo to fajn a opravdu jako celek parádní (ale to Ty víš-viď), navíc ste frajeři... opravdu! - těším se na další představení, nebo další možnost vidět Tě v akci - vypadáš moc nadšeně když hraješ - je to fajn - Děkuju za zážitek - Omlouvám se že Ti rovnou tykám, ale myslím, že budeme +,- stejně mladí - snad nejsi uražený - to by mi bylo líto.
    No nic přeji Ti moc úspěchů človíčku a úsměv na rtech, zdraví a mnoho důvodů být v pohodě Pa a v případě že bys mi chtěl napsat, vyplním kolonku E-mail - což pochibuju neb máš určitě dost práce a tak...
    Tak pa P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit