Přejít na výpis diskuzí

Michal Penk

OSOBNOST 8.3.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za mlada byl krásnej,s kamarádkama jsme ho milovaly
  • V mládí to byl nádhernej chlap a ten jeho hlas...woooow. *14*
  • Bude Michal Penk ještě někdy koncertovat? Nebo už zpívání docela vzdal?
    • Michal pokračuje! Fryyfest Nové Město pod Smrkem 23.8.2014 v 14.30 jeďte..
    • Já myslím, že koncertuje. Vydal album Tancuj zbožně, takže asi neplánuje pověsit muziku na hřebík. Naštěstí.:-))
  • no prostě, a jasně. Michal BYL, JE, a BUDE nejlepším zpěvákem. Ty slova všech jeho písniček, no to je prostě nádhera. Až z toho mrazí, a ukápne i nejedna slzička. Měla sem ho ráda už jako menší.A dokonce jsem byla na na jeho koncertě. Ale to už je hodně, ale hodně dááávno.
  • Michale,ať se ti dobře daří v tvém profesním i osobním životě a hlavně jsi udělal dobře,že jsi skončil s tou opicí,ci jsi s ní na fotce. *10*.Ta se prý vyspí s každým. *2*
  • A největší bomba je, že prý je otce syna Lucie Bílé. Podobný je mu tedy víc než dost (uzoučný obličej, nos jako přes kopírák).
    • Prosím nevěř všemu co čteš !!! Není to pravda,ale lež !!! Michal Penk není a nikdy nebyl a nebude otcem syna Lucie Bílé Filipa !!! Syn Lucie Bílé Filip může být Michalovy
      stokrát podobný,ale to pořád to nic nemění na tom že nemáš pravdu !!! Není to pravda a nikdy nebyla a nebude !!! Syn Lucie Bílé Filip jak Všichni víme je synem Petra Kratochvíla !!! Tak to je,tak to vždycky bude a tak to zůstane !!!
  • Ahoj Míšo,přeju Ti pěkný dny.Uspěch v hudbě.Julie Kuchynková,Jezerská,537/23 Lipník nad Bečvou,75131. Okres Olomouc::?
  • Ahoj Michale,všechno nejlepší k tvému svátku,hodně štěstí,zdraví a lásky.To ti přeje tvoje fanynka Jana.
  • narodeniny

    VSETKO NAJLEPSIE MICHALOVI K NARODENINAM,HLAVNE ZDRAVIE,STASTIE,LASKU...VELA HUDOBNYCH NAPADOV A USPECHOV V KARIERE praje Jarmila
  • misha77

    CO ŘÍCT...

    TEDA LIDI,TO JSEM SI MYSLELA,ŽE PÍSNIČKY MICHALA ZNÁM,CHYBA
    TED JSEM SI PŘEHRÁLA POPRVÉ--A SLUNCE SVÍTÍ DÁL--A ROZBREČELA MĚ,TO JE SÍLA
    TA PÍSNIČKA JE ÚÚÚÚÚŽASNÁ, *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit