Přejít na výpis diskuzí

Michal Tučný

OSOBNOST 10.9.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jsou slova naprosto zbytečná! Bez ohledu na styl a věk, je Michal nesmrtelný! Ten Charatketr?! To je ryzí a vytříbená duše! A to jsem na něm nevyrůstal, ale kumšt musí uznat každý soudný člověk!
  • Poslouchám rock a metal ale Michal mě vždycky hodí do skvělý pohody....nechápal jsem co na něm rodiče vidí.....dnes už to vím....škoda že ti dobří lidé odchází mezi prvníma......
  • Michal Tučný je nesmrtelná a krásná Osobnost. Krásné písničky vybízející k návštěvě přírody a k žití, nejde tam jen o peníze, laciné holky a okázalost jako v dnešních dobou zmrzačených písních.
  • byl to moc dobrý zpěvák,škoda,že odešel *9* *9*
  • Měli sme ho moc rádi?
  • jan.vilhan.5
    Král spevákov
  • Dnes jsem na praze 2 poslouchala Michala Tucneho a musim rict velky muz ,velky zpevak,skoda ze odesel tak brzy,opravdu velka skoda.Bohuzel ho nikdo nenahradil a nenahradi.A tak nam zustavaji jeho krasne pisnicky,jeste dobre ,ze jich nazpival hodne.Ahoj vsem fandum Michala
    Eva z Italie
  • Mam 34 a Micala pocuvam od kedy si len pametam,nebol to len kral ceskej-slovenskej country ale bol kral spevakou ceskoslovenska.Spieval pre ludi zo srdca,co v sebe mal to daval...
  • Škoda že odešel!
  • Ahoj mam na prodej LP desku Stodola Michala Tucneho 604838143

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit